Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin Bozkurt5353 & Rolling Kişiye Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
1.00

JoeQuanqa

Meşgul
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,434
13,627
113
Aldım jel bide dişinol aldım uyuşturucu ağrı kesiciler aldım apranax falan .. cekemdi ilaç verdi 3 gün falan iç dedi gel heralde biraz intahao var cekmedi
Yazdıkları ilaçlar çok güçlü değil antibiyotik yazmamış yani o reçeteli daha doğrusu arveles iyidir onu yazmamış diş spreylerin türleri var dişinol hiç iyi değil bi sprey var hiç hissettirmio

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Yazdıkları ilaçlar çok güçlü değil antibiyotik yazmamış yani o reçeteli daha doğrusu arveles iyidir onu yazmamış diş spreylerin türleri var dişinol hiç iyi değil bi sprey var hiç hissettirmio
Dencol diye bı jel var bide dişinol ben kendim aldım bunları doktor bı tane büyük bı hao yazdı brid mi ne

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
Afiyet olsun abi dikkat et :)
Daha yeni ameliyat oldum ağrım oluyor du mecbur içiyorum .. dışişleri de aldırdım bugün.. anasını yeni bı dikiş çıkmış demir zımba ile demirle dikiyorlar artık . Bide tam sırtımda kürek kemiğinin aldindan hareket ediyor diye orası açıldı geçen tekrar dikttiler canlı canlı bağırtıyor ipnelerr

Taladro123

Karanlıkta Yaşayan Adam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,414
3,989
113
Daha yeni ameliyat oldum ağrım oluyor su mecbur içiyorum .. dışişleri de aldırdım bugün.. anasını yeni bı dikiş çıkmış demir zımba ile demirle dikiyorlar artık . Bide tam sırtımda kürek kemiğinin aldindan hareket ediyor diye orası açıldı geçen tekrar dikttiler canlı canlı bağırtıyor ipnelerr
Cok gecmis olsun dikkat et

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...