Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tek Maçtan Kayıp Bu NBA ligi bu sene şikeyi abarttı

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
239
87
28
Son ceyrek 45 sayı kalıyor seviniyorsun tamam geldi diye 37 sayı atıyorlar dün yine Boston Cleveld macinin hakemi yüzünden yattı kupon bugunde 45 atamadilar (Yani Atmadılar Kansiz köpekler İzleyen Anlar demek istediğimi) 44k gitti :(

Ekli dosyalar

Mumyaa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
490
391
63
Son ceyrek 45 sayı kalıyor seviniyorsun tamam geldi diye 37 sayı atıyorlar dün yine Boston Cleveld macinin hakemi yüzünden yattı kupon bugunde 45 atamadilar (Yani Atmadılar Kansiz köpekler İzleyen Anlar demek istediğimi) 44k gitti :(
vala reis haklısın dün ben tek maca kaldım 90+4 verdiler macı bitirmediler +7 gol geldi böyle bi rezalet olmaz yeminle

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,993
9,662
113
Basket tam ŞİKE üzerine kurulmuş dost neler gördüm ben neler

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,726
44,730
113
Buyuk para kacmis be gecmis olsun