Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Budvabet 100 Freespin Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
Freespin kazancınızın hesabınıza yansımasının ardından dilediğiniz slot oyunlarına katılım sağlayabilirsiniz. 1000₺ bakiyeye ulaşmanız ardından 200₺ çekim talebi iletebilirsiniz. Herhangi bir yatırım şartı bulunmamaktadır. Kazanç sağlamanız ardından dilediğiniz çekim yöntemini kullanarak çekim hızımızı test edebilirsiniz.

Freespin satın alımı (BUY BONUS) deneme bonusu kurallarımız içerisinde bulunmamaktadır , kural ihlalidir.

Ha16kan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
191
54
28
Üye olucaktır arkadaslar dan ricam telegram görüntüsü istiyorlar biriniz paylasabilirmisiniz lütfen ben hattan dolayı giremiyorum telegrama

umutozbek

Toplam Kazanç: 1.450.000 TL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,487
944
113
olm bunların slotların sahteliği bambaşka dünya ya :D

talisca53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,068
2,866
113
oyun 25 tl ödedi 1100 yapıp 200 çekim verdim yatırım şartı yok arkadaşlar onaylandı benim cekim

Kirveee

2 zara seksenlik olduk Ekrem abi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,257
2,190
113
Slotlar gerçek değil otomatik 10 TL almıyor ve üstte saçma sapan yuvarlak sarı bişey var

musazzers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,818
1,416
113
Telegram kullanıcı adı istiyo çakallara bak yav

musazzers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,818
1,416
113
Telegram kullanıcı adı istiyo çakallara bak yav
İlettiğiniz kullanıcı adına ait abonemiz bulunmamaktadır. Ek olarak iletmiş olduğunuz görüntü sahtedir. sitemizi yanıltıcı hareketleriniz ötürü deneme bonusundan faydalanamazsınız. Yav sohacam yapacakları ise ha

musazzers

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,818
1,416
113
İlettiğiniz kullanıcı adına ait abonemiz bulunmamaktadır. Ek olarak iletmiş olduğunuz görüntü sahtedir. sitemizi yanıltıcı hareketleriniz ötürü deneme bonusundan faydalanamazsınız. Yav sohacam yapacakları ise ha
Engellediler lâ daha deneme bonusu almadan 😃

Muhonev5050

Üye
Yeni Üye
12
1
3
Budva bete ne üye olun ne para yatırın daha önce benim yatırımlarım ödediler sonra 700lira freespinden kazanç vardı hesabı engellediler akıllı olun gidin sağlam sitede oynayin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...