Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bugün Doğum Günüm 87 Doğumluyum

maynatay1860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,594
946
113
Bugün doğum günüm 87 doğumluyum
Bu konuyu neden açtım kimse daha önce olduğu gibi kutlamadigi için açtım.belki siz kutlarsiniz diye.anne baba ve abim(39kanser) eşim vefat etti 10 yaşımda oğlumla yaşıyorum bir tek o kutladı çevrem genistir ama kimse bilmez doğum günümü.burasini aile gibi gördüğüm için konu açıyorum kötü söz olmasın eyvallah diyin geçin.evlat olmasa kendimi asmak istiyorum.hic mi akraban yok diyeniniz olacak o da yok baba iki kardeş anne 2 kardeş hepsi başka şehir başka yerde ne yapıyorlar bilmiyorum hic aramadilar
Sonuç olarak bana mutlu yıllar dilermisiniz

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,440
22,709
113
Bu konuyu neden açtım kimse daha önce olduğu gibi kutlamadigi için açtım.belki siz kutlarsiniz diye.anne baba ve abim(39kanser) eşim vefat etti 10 yaşımda oğlumla yaşıyorum bir tek o kutladı çevrem genistir ama kimse bilmez doğum günümü.burasini aile gibi gördüğüm için konu açıyorum kötü söz olmasın eyvallah diyin geçin.evlat olmasa kendimi asmak istiyorum.hic mi akraban yok diyeniniz olacak o da yok baba iki kardeş anne 2 kardeş hepsi başka şehir başka yerde ne yapıyorlar bilmiyorum hic aramadilar
Ben dilemem teşekkürler bol şans

bogacbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,119
2,215
113
mutlu yıllar dost

FerrariFerdi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,242
343
83
Aleykümselam kral. Kalan ömrünü huzurlu bir şekilde gecirmeni dilerim. Allah başka dert vermesin

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,535
113
Mutlu yıllar.
Eskiden faceden,, smslerden, aramalardan yuzlerce mesaj gelirdi. Artik eskisi kadar kimse kimsenin umurunda degil maalesef

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,147
7,633
113
Doğum günün kutlu olsun güzel insan Allah seni evladına bağışlasın, kayıp ettiğin ailen içinde rahmet diliyorum Allahtan...

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Mutlu yıllar.
Eskiden faceden,, smslerden, aramalardan yuzlerce mesaj gelirdi. Artik eskisi kadar kimse kimsenin umurunda degil maalesef
Eskiden facebookta cok aktifti herkes ve dogum gununu ordan goruyorlardı.instagram cikti dogum gunleri cortladı.facebook olmayinca nerden bilim Elli4'ün ya da Ayaklı4'ün dogum günü oldugunu?😀simdi dogum gununun millet tarafindan bilinmesi icin bu sekilde cikip bugun benim dogum gunum diye bagirman gerekli.teoman gibi

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,535
113
Eskiden facebookta cok aktifti herkes ve dogum gununu ordan goruyorlardı.instagram cikti dogum gunleri cortladı.facebook olmayinca nerden bilim Elli4'ün ya da Ayaklı4'ün dogum günü oldugunu?😀simdi dogum gununun millet tarafindan bilinmesi icin bu sekilde cikip bugun benim dogum gunum diye bagirman gerekli.teoman gibi
Valla butun yakin arkadaslarimin dogum gununu ezbere biliyorum. Ama aramayani bende aramiyorum artik :)