Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bugün full kayıp veren herkese

Dino2106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,920
475
83
Dun nerdeyse neye oynadimsa geldi. Azar azar topladim 3.4 siteden. Bugun saat 8 de basladim kaybetmeye aksama kadar nerdeyse kaybettim hepsini. Çok zoruna gidiyor insanin yaw. 24 saat geçmeden şnsinin tamamen tersine donmesi. Kafayi yiyecem ya.son bi 50 lik kaldi. Onu da kaybederim korkusuyla bekletiyom paparada. Günün bitmesini beklicem. Ne lanet gün yaw.

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,394
4,390
113
Dun nerdeyse neye oynadimsa geldi. Azar azar topladim 3.4 siteden. Bugun saat 8 de basladim kaybetmeye aksama kadar nerdeyse kaybettim hepsini. Çok zoruna gidiyor insanin yaw. 24 saat geçmeden şnsinin tamamen tersine donmesi. Kafayi yiyecem ya.son bi 50 lik kaldi. Onu da kaybederim korkusuyla bekletiyom paparada. Günün bitmesini beklicem. Ne lanet gün yaw.
Hacim kasmadan oyna olacağı varsa olur zaten eğer oynayacaksan

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,676
12,736
113
valla benimde bugun aynısı oldu

fsned2003

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
750
239
43
Ben malın en büyüğüm açık ve net bir haftada 1000 lira kaybettim Asya'daki ödül yarışmasında 7 bildim 400 lira yapıp sıfırladım ve cebimde sigara parası yok ben adam olmam