Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Maçı Bulamıyorum Bulgaristan U21- Sırbistan U21 Maçını Bulamıyorum

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,873
5,646
113
Hazır bugün iyi slot kampanyası yok sıkıntıdan spor bahsi oynayalım dedim ufak kasa vardı sitenin birinde katladım birkaç kuponla tüm bakiyeyi bu maça attık yağmurdan dolayı iptal olmuş ilk yarı bitince yeni buldum dostluk maçı yarında oynanmaz büyük ihtimal iptal olacak yağmurun şiddetini 1.09,45'te görebilirsiniz ülkenin belli kesimlerinde elektrikler gitmiş durduk yere krize neden olduk

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,891
834
113
Hazır bugün iyi slot kampanyası yok sıkıntıdan spor bahsi oynayalım dedim ufak kasa vardı sitenin birinde katladım birkaç kuponla tüm bakiyeyi bu maça attık yağmurdan dolayı iptal olmuş ilk yarı bitince yeni buldum dostluk maçı yarında oynanmaz büyük ihtimal iptal olacak yağmurun şiddetini 1.09,45'te görebilirsiniz ülkenin belli kesimlerinde elektrikler gitmiş durduk yere krize neden olduk
videonun sonlarına doğru yedek kulübesinde ki adam yağmurun durmasını bekliyor galiba tek başına da kaldı :D