Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Büyük Vurgun

siyahbeyaz106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,812
5,864
113

helal olsun adamlara o kadar para varken sabah 6 da kalkıp işe gitmiş 😁

Tunca54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
951
421
63
Adamlar biz kimseyi dolandırmadık demiş serbest kalmışlar dostum 🙂 16 milyar TL

siyahbeyaz106

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,812
5,864
113
ufak ufak kripto hesaplara atsalarmış para geç farkederlerdi paranın dönüşü de olmazdı

pokolsa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
303
149
43
16 milyar TL ne demek bilmiyor heralde bu haberi yapan. Eğer bir banka da 16 milyar TL bir kişinin hesabına geçse o banka geçtiği an iflas eder diğer bankalar bile etkilenir krediler geri çağrılır nakit sıkıntısı çekileceği düşünülür. 16 milyon TL dir o

sergeninho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,030
436
83
vizyona bak. ilk önce 2 telefona alıyorlar vs.

kimbilir belki bu açık çoktan beri vardı ve tırtıklayanlar oluyordu.

Hk532

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,152
481
83
Bu haberden sonra acaba kac kisi banka hesaplarina girip açık aramaya basladi 😀😁🍭

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
16 milyar TL ne demek bilmiyor heralde bu haberi yapan. Eğer bir banka da 16 milyar TL bir kişinin hesabına geçse o banka geçtiği an iflas eder diğer bankalar bile etkilenir krediler geri çağrılır nakit sıkıntısı çekileceği düşünülür. 16 milyon TL dir o
güzel kardeşim bankalarda miktar sanaldır orda 16 milyar yazıyor diye 16 milyarı kamyonla taşımıyorlar 16 milyar çekmek istese o zamanda patlardı zaten olay 😁

dncncmbz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
398
254
63
Bak den öylemi. 4 sene ekonomi oldum 2 sene yüksek lisans yaptım bilmiyordum sağol aydınlattın
Okumuş olman herşeyi bilmeni gerektirmiyor.
Arkadaş haklı sanal bakiyelerle binlerce TL dolandırılıyor bankalar

Sefil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
994
171
63
beyler o işde başka dümen var bankalar ve büyük işletmeler hsb 1 kruş tutmasın o günü kapatamıyo bu iş günlr sürmüş

mahoaga

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,432
1,627
113
4 TL açık var diye 1.5 saat hesapları kontrol ediyorlar içerde adamın yoksa bu işleri yapmak imkansiz