Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Tahmin BvB / Yanlışlıkla Kazandım :)

Kupon Miktarı
1000
Kupon Oranı
3.7

BvB

Bir daha kumar oynamayacağıma bahse girerim..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,245
987
113
Arkadaşlar belki inanmazsınız ama devre arası feyenord kg var atalanta maçı üst 2li kombin aldım. Az önce kuponu atarken atalantaya yanlışlıkla alt oynamışım hesap kitap yaparken kuponda yeni farkediyorum , yeni farketmemde ayrı bi şans çünkü gelirse braga roma barça maçlarına 1.5 üst basıcam diye düşünmüştüm o da ayrıca yatacaktı😂💲

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Kupon miktarı 1000₺
Kupon oranı 3.7
Kupon kazancı 3700₺

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Arkadaşlar belki inanmazsınız ama devre arası feyenord kg var atalanta maçı üst 2li kombin aldım. Az önce kuponu atarken atalantaya yanlışlıkla alt oynamışım hesap kitap yaparken kuponda yeni farkediyorum 😂💲
Tebrikler bunun adi şans :)

• Beğen
Tepkiler: BvB

mahoaga

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,432
1,627
113
Tebrikler dostum güle güle harca

• Beğen

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
tebrıkler dost yarın dortmund macına yapıstır hepsını bı 90k da sana guler belkı

BvB

Bir daha kumar oynamayacağıma bahse girerim..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,245
987
113
Teşekkürler dostlar 🤗

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Arkadaşlar belki inanmazsınız ama devre arası feyenord kg var atalanta maçı üst 2li kombin aldım. Az önce kuponu atarken atalantaya yanlışlıkla alt oynamışım hesap kitap yaparken kuponda yeni farkediyorum , yeni farketmemde ayrı bi şans çünkü gelirse braga roma barça maçlarına 1.5 üst basıcam diye düşünmüştüm o da ayrıca yatacaktı😂💲
Temiz para tbrkler

• Sevdim