Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti BySwigger / NBA

Kupon Miktarı
0
Kupon Oranı
0.00

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,159
42,498
113
Maç 4de 5de deilmis.sigara yok uyumam lazım şimdi sigara almaya gidicem çok köpek var daha önce beni 3 kere isirdi şerefsizler 14 tane iğne vuruyorlar köpek ısırdı diye.igneler çok ağır köpeğin ısırma acısı ignelerin yanında çerez kaliyor.sigara içmeden ne kdr dayanabilir sen o kdr takip edeyim.

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,159
42,498
113
Şuan ilk 5de o hariç herkesin asisti var

Pershing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
639
376
63
Arkadaşlar konudan bağımsız bir karar aldım sizede söylemek istiyorum bundan sonra 3-5 bine kasa olana kadar kazancın tamamıyla oynamaya karar verdim kahin değiliz sonuçta bilgilide olsak her maçı bilemeyiz geleceği varsa bir yolunu bulup geliyor o yüzden sizede tavsiye ediyorum kasanız büyük değilse küçük kasalar için düşünüp taşınıp oynamayın gelecek olan gelir zaten

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,159
42,498
113
Arkadaşlar konudan bağımsız bir karar aldım sizede söylemek istiyorum bundan sonra 3-5 bine kasa olana kadar kazancın tamamıyla oynamaya karar verdim kahin değiliz sonuçta bilgilide olsak her maçı bilemeyiz geleceği varsa bir yolunu bulup geliyor o yüzden sizede tavsiye ediyorum kasanız büyük değilse küçük kasalar için düşünüp taşını oynamayın gelecek olan gelir zaten
Bro burdaki çoğu kişi senden büyük ve onlar her yolu denemislerdir emin ol.ama yinede bizi düşündüğün için tskrler

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,159
42,498
113
Bu lively ne kdr az süre alırsa senin için o kdr iyi çok rib alıyor bu adam.o oyundayken dondic rib alamiyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,159
42,498
113
12 dk oynadı 8.1.2 çok kötü bu süreye gore

BySwigger

Tanınmış üye
Aktif Üye