Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti cansolmaz1990 / Yok Böyle Birşey

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,018
113
Won dk da vardan iptal olmasa güzel kazancakmisisn
Gol diye gittim sigara içmeye bitti dedim gittim geldim baktım 6. 0 Mac devam ediyor canlı yayın yorumcuları o izlemek İcin farklı kanala gırdım dedim herhalde skor bota yansımadı ofsaytı dusu mek bile istemedim 20 saniye kaldı cunkı hay boyle sansın ha off

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,875
44,833
113
Sansımın a... Çıldırmamak elde degil Ekli dosyayı görüntüle 188091
Cok gecmis olsun be cok iyi orandan denemissin.bi baris var adam sirf zarar o adamin ne isi vardi bu takimda aklim ermedi.son dkdaki gol cok net ofsayt ama incelemesi 2.30 dk surdu ilgincti hakan ayakta duramiyordu kac kez topa vurunca dustu cok kotuydu.kac tane sutu direk kalecinin ustune attilar her ortada adamlara gitti cok panik oynadi bizimkiler futboluda hic begenmedim 10 kisi kalmis dunya sonuncusu takima bile pozisyon verdiler norvec berabere kaldi buyuk ihtimalle 2. Cikicaz ama bu futbolla hic istemem ben.senin muthis parayada cu saydiklarim kadar uzuldum be kardes

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,914
1,018
113
Ya bu buragı forvet diye koyan hocanın ta... Tamammı
Abi Bı bok yapmadı adam ya ilk yarıda bir metrelık alanda bıraksa adam golu atıcak gitti dıs tarafa verdi topu