Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Cashwin 250 Freebet ve 250 Freespin Deneme Bonusu

hajdarevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
203
43
La bunlar hala para mi dagitiyo vay arkadas piyasada ki benim diyen sitelere taş cıkarttılar kim işletiyosa helal olsun adama

pandiktor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
838
336
63
valla 500 ün hepsini ödediler helal olsun ayrıca sitenin destek ekibi çok ilgili öyle bekleteyim işi yokuşa süreyim insanlar değiller gerçekten işlerini severek yapıyorlar tekrardan helal olsun

Ekli dosyalar

AlyCyftcy

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7
1
3
Ahmet diye biri aynı ailemde varmış yeni öğrendim işin komik kısmı tek yaşıyorum annem babam vefat etmiş 😂😂 dolandırıcı uzak durun

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Ahmet diye biri aynı ailemde varmış yeni öğrendim işin komik kısmı tek yaşıyorum annem babam vefat etmiş 😂😂 dolandırıcı uzak durun
yüzde 50'lik kesime veriyorlar parayı, diğer kesimi banlıyorlar direkt. Garip bi site.

lntlikuponcu96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,105
835
113
valla 500 ün hepsini ödediler helal olsun ayrıca sitenin destek ekibi çok ilgili öyle bekleteyim işi yokuşa süreyim insanlar değiller gerçekten işlerini severek yapıyorlar tekrardan helal olsun
Maxwine çöktü bu site bu küçük rakamları öder ama yüksek ödemiyor

fatsama

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
194
46
28
200 TL çekim verdim 5 dk da ödedi

Derkondebel

Banko Burak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,104
753
113
Ahmet diye biriyle bi sey yapmisim anlamadim. BAN yedim. Parami odemediler. Burda parami odedi diyen alagavatlar sitenin adami

crace

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
138
118
43
bonus aktif ederken motor hatası veriyor sorunla ilgil ialakası olan bilgisi olan varmı =??

Derkondebel

Banko Burak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,104
753
113
bonus aktif ederken motor hatası veriyor sorunla ilgil ialakası olan bilgisi olan varmı =??
Genel olarak guncelleme var bir cok sitede ayni hata var güncelleme sonrasi aktif edersin. Bu arafa cashwin den bomus aldim cekim talebi verdim parayi yatirmadi ve hesabimi engelledi

gokhannn92

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10
2
3

Minimum 200 Maksimum 500 Tl çekim yatırım ve çevrim şartı yok Ben şuan 300 çekim talebinde bulundum Umarım gönderirler çok basit bi deneme bonusu bakalım hayırlısı

Çekim yatarsa buraya fotoğraf atıcam

Düzeltme: Evet arkdaşlar çekim yattı site sağlam ben 300 çektim siz belki 500 çekersiniz belki hiç :D
Bu siteye fazla güvenme benden uyarması bir gün bakmisin almislar hesabini askıya sonra ugras dur

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
921
502
93
Ana sayfada bonus kismi yok canli uardimdan mi talep ediliyo üye olurken kod mu giriliyo