Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Cenk Tosun hakkında kişisel eleştiri

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,391
64,241
113
Cenk Tosun'un Everton formasıyla sahaya ilk 11 de çıktığı 2 maçta beklenilen performası vermese bile zamanla takımına alışacağı ve daha iyi bir kulübe gideceğine ininıyorum. Everton'a rekor bir bonservis bedeliyle giden Cenk Tosun sizce Everton kariyerinin devamını nasıl tamamlar ?

Benimsansim25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,338
298
83
Ben merakla beklıyorum ılk golunu ne zaman atacak dıye.performansı ne kadar ıyı olursa olsun gol atamadıktan sonra bellı bır sureden sonra eleştirilmeye baslanacaktır.Bu yuzden gol ve goller atarak kendını gostermesı sart .

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,391
64,241
113
Dediğin gibi yakın zamanda gol atmaya ve takıma alışmaya başlaması gerek Cenk Tosunun kariyeri açısından önemli bir fırsatı kaçırmaması lazım @Benimsansim25

adoman74

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
160
32
28
beyler maçlaır izledim cenk tosun oynadıgı zaman o takımdan bi cacık olmaz adam resmen defansif oynuyor adamı beslediklerini görmedim everton gibi takımda bireysel yeteneğin olması lazım kendi başına gol yolları arıyıcaksın yapılmayını yapmayı çalışıcaksın yoksa o takımda kimse adını felan duyurumaz cenk arsenalde felan olsa inanın suan gollerini izlemekten keyif duyardık cenk iyi takım çöp

Hyuga123

Üye
Yeni Üye
13
0
1
Lan cenkin neresi iyi Burak Yılmaz 1 cenk iki belesxilikte gol felan atacağı yok Beşiktaş kulübü iyi kakaladi cenki 1 milyon bire etmez

Kral26

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
82
16
8
cenk 1 milyon bile etmez diyen kardes sen everton takımını izledinmi takımın alayı teneke pozisyon hazılıcak oyuncu yok burak dediğin adam iyi olsaydıda gitseydi niye gitmedi o zaman boş yorum yapmayın gurur duyun biraz az önce macı izledim ceza sahası içine bi tane orta kesen adam yok evertonda top tutup getircek adam yok burak yılmaz 5 kurus etmez karaktersizin tekidir yıllarca emek hırsızlıgı yapmıştır

adoman74

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
160
32
28
katılıyorum kral sana takım harbiden çöp cenki beslemiyoalr adam resmen defansif oynuyorum adam iyide o 1 milyon lira etmez diyen kardeş cenk inan bana arsenal yada atak kovalıyan takıma gitseydi suan gollerini izliyordukk boş boş konusma

Hyuga123

Üye
Yeni Üye
13
0
1
Gerizekalılar oynayan takımda herkes oynar önemli olan oynamayan takımda birşeyler yapabilmek bana cenki savunmayın gerizekalilar