Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Cenk Tosun'dan Liverpool Maçı Öncesi Sözler

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,391
64,241
113

En büyük hedeflerinin Liverpol maçını kazanmak olduğunu söyleyen Cenk Tosun, "Everton ile büyük turnuvalarda oynamak istiyorum ama Beşiktaş'a karşı oynamak istemem." dedi.

"Everton ile kupalar kaldırmak istiyorum"

"Bu sene sezon başı UEFA Kupası’nda istediğimiz performansı gösteremedik. Everton her zaman Avrupa’da oynaması gereken çok köklü ve iyi bir kulüp. Büyükleri bir kenara attıktan sonra Everton 5.-6. sırada geliyor İngiltere’de. Her sene Avrupa’da oynamamız lazım ama bu sene malesef imkansız gibi görünüyor. Gelecek senelerde Everton Kulübü ile Avrupa’da oynamak istiyorum, kupalar kaldırmak istiyorum. 9 kere şampiyonluğu olan çok köklü, eski bir kulüp. Taraftarı ile stadı ile ön planda her sene Avrupa’da oynamayı hak eden bir kulüp."

"Store’da 'Cenk Tosun formaları bitti' demişler"

"Geçtiğimiz günlerde akrabalarım geldi, Store’a gidip forma yaptırmak istemişler. Store’da “Cenk Tosun formaları bitti” demişler. Bu çok gurur verici bir şey. İngilizlerin bile arkasında Cenk Tosun yazması babamı çok duygulandırmış. Beni de hem çok gururlandırdı hem de duygulandırdı."