Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ceza Evine Gidiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Acaba bu ayakkabı tamircileri ayakkabıyı direk alıyormu bi bilgisi olan varmı

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
85 bin tlyi ödersen yatmazsın gibi anladım ben ama tabii daha bilgili arkadaşlar vardır 4 sene +85 bin tl böyle bi suç için bana aşırı geldi bilemedim
Vallaha abi hakim kararı açıklayınca bende dona kaldım öyle polis kendi çıkardı. Çok fazla ceza

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,471
4,261
113
Baroya gittik nitelikli dolandıcılığa avukat vermeyeceklerini söylediler. Ha aile konusuna gelirsek onlarda suçsuz olduğumu biliyor ama babama avukat için 40 bin lazım dediğimde siktir git yatıyorsan yat dendi. Herkes senin kadar şanslı olamayabiliyor
Boyle bir sey yok. Baro avukat vermek zorunda. Teror sucu izlemissin gibi konuşuyorsun ve hic inandirici degil. Attigin dosyada imla hatalari ve uyumsuzluk var. Neyse boyle devam et

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Boyle bir sey yok. Baro avukat vermek zorunda. Teror sucu izlemissin gibi konuşuyorsun ve hic inandirici degil. Attigin dosyada imla hatalari ve uyumsuzluk var. Neyse boyle devam et
Hocam burda neden böyle bir yalan atayımki nasıl bir ithamda bulunduğunun farkındamısın? Özelden discordun varsa yaz bana canlı canlı uyapa girip göstereyim

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,471
4,261
113
Hocam burda neden böyle bir yalan atayımki nasıl bir ithamda bulunduğunun farkındamısın? Özelden discordun varsa yaz bana canlı canlı uyapa girip göstereyim
Baronun avukat vermeme gibi bir hakki yok. Neyse dostum sana bol şanslar. Ben sadece inanmadim o da benim sucum olsun.

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Doğrudur ya adam niye yalan atsın gecegece
Ha böyle adamlar var işte dostum dışarda
Düşenin dostu olmazmış
Gir aslanlar gibi yat 3 öğün yemeğini ye
Çıkıncada herkes önünü ilikler seni görünce
Havanıda atarsın hem yattım ciktim diye

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Herkese merhaba arkadaşlar. İyi forumlar diliyorum. Dosyada eklediğim gibi 5 sene ceza yedim. Birde üstüne 85K para cezası yedim.

Daha önce cezaevine girmiş bir abim aydınlatırsa çok memnun olurum. Cebimde 10TL yok don falan zor ayarladım kendime. Teslim olurken paraya ihtiyacım varmı? Ve içeride kendime sigara alacak parayı nasıl kazanabilirim. Aileme içeride yük olmak istemiyorum. Olsam bile zaten gönderebilecekleri miktar çok kısıtlı.

Geceleri uyuyamıyorum pazartesi teslim olucam 200TL ile gitsem yeterlimi? Ve orada askerlik gibi giyinebileceğimiz bazı şeyler veriliyormu.

Öneri ve tecrübe aktarımı için özeldende yazabilirsiniz.
Şimdiden teşekkür eder iyi forumlar dilerim.
Yatarı max 1-1.5 yıldır ceza gözünü korkutmasın,dışarıda bakmakla yükümlü olduğun kimse yoksa çok sosyal de değilsen bi farklılık yok,sabah sayımına kalkıyosun sonra hep yatıyon zaten kitap okur kafa dengi dostlarla muhabbet edersin haftalık max bi kantin parası yatıyo kartına 120 lira filandı 5-6 sene önce şimdi ne bilmiyorum onunla kantin alışverişini yaparsın değişiklik olur çok takılma

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Doğrudur ya adam niye yalan atsın gecegece
Ha böyle adamlar var işte dostum dışarda
Düşenin dostu olmazmış
Gir aslanlar gibi yat 3 öğün yemeğini ye
Çıkıncada herkes önünü ilikler seni görünce
Havanıda atarsın hem yattım ciktim diye
Hocam bence hava atılacak bir konu değil çıksam bile sicilde olacak iş nasıl bulacağım

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
Eksik anlattığın bir şeyler ya da bi çelişki var öyle düşünüyorum ama umarım ceza almazsın
O kesin yani. Anlattigi seyler cok basit. Ama karar kagidinda yazanlar cok agir bir suc. Bu arkadasi ayri turuyorum Allah la onun arasinda. Ama o karardaki suclari isleyenler garibanin 3 kurus parasini hileyle , hurdayla alan kisiler. Koca forumda bir avukatta yok ki bizi aydinlatsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...