Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ceza Evine Gidiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,916
3,240
113
Vallaha abi hakim kararı açıklayınca bende dona kaldım öyle polis kendi çıkardı. Çok fazla ceza
Paraya cevirmisler cezaları hapis cezası almış olsaydın mahkemeden çıktığın gibi cezaevine götürüldü anladın mı cezaların paraya cevirmisler 85k para odiyecen benimde çok mahkemelerin oldu benim. Hep siyasi

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
O kesin yani. Anlattigi seyler cok basit. Ama karar kagidinda yazanlar cok agir bir suc. Bu arkadasi ayri turuyorum Allah la onun arasinda. Ama o karardaki suclari isleyenler garibanin 3 kurus parasini hileyle , hurdayla alan kisiler. Koca forumda bir avukatta yok ki bizi aydinlatsin :)
Hocam 2 kötü alışkanlığım var 1i kumar 1i sigara ne kimsenin parasına hakkıne el uzatmışım şu güne kadar nede hak yedirmişim. Ama biraz araştırırsan benim gibi yüzlercesini bulabilirsin

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Paraya cevirmisler cezaları hapis cezası almış olsaydın mahkemeden çıktığın gibi cezaevine götürüldü anladın mı cezaların paraya cevirmisler 85k para odiyecen benimde çok mahkemelerin oldu benim. Hep siyasi
Son mahkemeye gitmedim. Avukat bana kağıt gelince teslim ol dedi

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Oyle bisey yok kagida iyi bak
Hem 87 bin para hem de hapis yaziyo

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
Hocam 2 kötü alışkanlığım var 1i kumar 1i sigara ne kimsenin parasına hakkıne el uzatmışım şu güne kadar nede hak yedirmişim. Ama biraz araştırırsan benim gibi yüzlercesini bulabilirsin
Valla benim o kagittan anladigim sey, bankaciyim sana kredi cikartacam. Onden su kadar odeme yap diyenlerin alabilecegi bir ceza. Birde olayda 3 kisi olunca organize suca girip cezayi arttirmislar. Her neyse biz sana inaniyoruz. Keske hakimlerde inansaydi

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,916
3,240
113
Son mahkemeye gitmedim. Avukat bana kağıt gelince teslim ol dedi
Öyle basit değil öyle ceza yeseydin şimdi gelip evden alırlardı seni yada araman olurdu her yerde cezalarını paraya cevirmisler 85k ödeyeceğin bu kadar korktuğun bir şey değil

rioletta

hep 2007 kalsaydım
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,334
3,195
113
Uzlaştırma bazı suçları kapsamıyo dostum nitelikli dolandırıcılıkta uzlaştırma yok bildiğim kadarıyla

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
919
502
93
Kardesim siz iceride yatmayi ne zannnediyosunuz kafa dinlersin falan 1 gün kalamazsin kafayı kirarsin yemek falan derken orda köpeğin önüne kuyuyosun yemegi köpek yemiyo siz ne anlatiyosunuz 25 adamla 10 mk yerde yatmayı osurani sıçanı ayak kokusu banyo yapmayani tabak canagi tuvallette yıkıyorlar ne anlatiyosunuz adama tatile gidiyo sanki o kaşığı senden önce kim bilir kaç bin kişi kullandı haberin varmı

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,916
3,240
113
Oyle bisey yok kagida iyi bak
Hem 87 bin para hem de hapis yaziyo
Hem para hemde hapis cezası olmaz hapis cezasını paraya cevirmisler ben 2 yıllik onlians adalet mezunuyum benim siyasi olaylardan dolayı atamam çıkmadı memur olamadım biliyorum bu olayları az çok

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
919
502
93
Ayakkabı bundan isteyene özelden numara atarsa orjinal resmini atabilirim. Biraz yıpranmış durumda anlık fiyatı 6bin TL 2 sene kadar oldu ben alalı. İyi bi fiyat verene İstanbul içi getiririm
dostum sen bu işi öyle hafife alma yaşın kaç onuda bilmiyorum ama girmeden cagresine bak cok zor kapalida yatmak heleki istanbulda yatmak en pisi

FURY MAN

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
919
502
93
23 yaşındayım bu ayın 30unda 24 olacağım inş
Daha gençsin abi tavsiyesi sana ben 43 yaşındayım kardeşim girmeden cagresine bak daha.yasinda kucuk cok.ezerler seni orda milletin çamaşırını yikarken bulursun kemdini bi sigaraya

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Daha gençsin abi tavsiyesi sana ben 43 yaşındayım kardeşim girmeden cagresine bak daha.yasinda kucuk cok.ezerler seni orda milletin çamaşırını yikarken bulursun kemdini bi sigaraya
Abi acaba tütün falan götürsem alırlarmı içeri

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,916
3,240
113
Bak orda iyi okuyon kaç gün yatacaksa onu para cezasına cevirmisler 2 cezanın toplamı 85k ödiyecen Screenshot_2024-05-11-03-31-50-325_com.android.chrome.jpg

Exedll

TÜRKÇÜ TÜRKİYE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
470
208
43
Abi 5 yıl hapis ve 4bin küsür hapis cezası diyor ikisi bir arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...