Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ceza Yememek İçin Ne Yapmalıyız ?

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Arkadaslar hepimizin Çekındigi konu Ceza olayı Belkide cogumuz buyuk bakıyelere gidecek olan kasamızı cüzi miktarlarda bırakıp cekıyoruz... Dikkat çekmesin diye Buyuk paraları devletin gozune çarpıcak Şekılde nasıl girdi cıktı yapabiliriz bunun için bir akıl verebilicek arkadaslar Varmıdır şimdiden tesekurler

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
Büyük miktarlarla alakalı Bi durum yok 5 bin çek yine ceza yersin 100 TL çek yine ceza yersin yiyeceğin varsa

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Ecopayz Falan içinde Rahat hareket edersin diyenlerde var ama nekadar dogru bılmıyom Valla Tek çare kripto para Galiba

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Büyük miktarlarla alakalı Bi durum yok 5 bin çek yine ceza yersin 100 TL çek yine ceza yersin yiyeceğin varsa
şimdi dedigin dogru da Adasım senden bu parayı nereden kazandıgını sordukları zaman kripto parada en azından Bitcoin alıyorum gibisinden bahane uretirsin digerlerinde oyle birşey yokkı

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
şimdi dedigin dogru da Adasım senden bu parayı nereden kazandıgını sordukları zaman kripto parada en azından Bitcoin alıyorum gibisinden bahane uretirsin digerlerinde oyle birşey yokkı
Knk bişey üretemezsin devlette biliyo kimin ne bok yediğini kendi kendimizi kandırmayalım boşuna kimse devletten gizli kumar falan oynayamaz
Göz yummasalar türkiyenin %50 sine ceza keserler

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,045
44,104
113
Knk bişey üretemezsin devlette biliyo kimin ne bok yediğini kendi kendimizi kandırmayalım boşuna kimse devletten gizli kumar falan oynayamaz
Göz yummasalar türkiyenin %50 sine ceza keserler
Oda dogru biz gene aynı sisteme devam desene :) Sanada buarada bol sans :)

Umutks41

Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,862
50,604
113
Oda dogru biz gene aynı sisteme devam desene :) Sanada buarada bol sans :)
Aynı sistem devamke ee :) başımıza gelecek varsa gelir boşver takma kafana ceza gelince ağlayıp konu bende açarım orası ayrı ama kafaya takma şmdi :)

goksoy0107

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,459
1,632
113
45 bin çektim bir ara iş bankası hesabı kapandı direk ertesi gün bankaya gittim paramı elime verdiler imza attım kapattılar hesabı 1 sene oldu o günden beridir de banka kullanmıyorum ilerde başıma iş açmaz umarım hesap kapalı sonuçta ama

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Kumar oyna ama sonrasında namaz kıl dua et vs vs unutma ki esirgeyen ve bağışlayan Allahın adıyla

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Dua herzaman Sart Reis :)
Bi muhabbet vardır hani duymuşsundur , tanrıya dua ettim bana bisiklet ver diye ama vermedi sonrasında gittim bisiklet çaldım ve artık tanrıya beni affetsin die dua ediyorum diye , yani tırı vırı iş o işler reel hayat herşeyin hakikati mevlevi şeylere kaptırma kendini :)

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
Havaleden uzak dur banka yoluyla para yatırma ve çekme en iyisi jeton yada bitcoin yontemleri kullanmak

Dogilitas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,409
727
113
Ecopayz Falan içinde Rahat hareket edersin diyenlerde var ama nekadar dogru bılmıyom Valla Tek çare kripto para Galiba
Valla yiyeceğin varsa her türlü yersin sadece riski azaltirsin...Dusun yani kripto kullanicam diyorsun güzel ama farzı misal oynadigin site diyor ki bizde kripto aktif degil paparayla cekebilirsin ya da ilk cekim havale diyor sen atmden istiyorsun internet bankaciligindan atiyor ilerde de çekim gonderdikleri papara ya da banka hesabinin patladigini dusun.Nasip kismet bu isler ama her zaman temkinli gitmen daha iyi