Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

ÇİN SOKAK LEZZETLERİ(CORONA VIRUS)

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Kral korona az bile ulan ne bicim insanalr ya yok yaraaa corbasi yok sican pilavi. Mk maymun yavrusu yemek nedir ya. Aga herseyleri pislik . Igrenc insanlar

Sword08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,845
113
dostum 1.5 ay Çin de kaldım giderken de baya endişelendim ne yer ne içerim diye ama hiç sorun yaşamadım burada ne varsa orada da var iş yaptığımız adama sorduk bu börtü böcek yeme işi neden diye adamın söylediği şey şu bunlar geçmişte çok büyük kıtlık yaşıyorlar nüfus kalabalık açlıktan adamlar bir birini yiyecek durma geliyor neredeyse. sonra tabii çözümü uçan yürüyen yüzen her şeyi yemek de buluyorlar zamanla da bu mecburiyet yemek kültürüne dönüşüyor

Sword08

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,359
1,845
113
dostum 1.5 ay Çin de kaldım giderken de baya endişelendim ne yer ne içerim diye ama hiç sorun yaşamadım burada ne varsa orada da var iş yaptığımız adama sorduk bu börtü böcek yeme işi neden diye adamın söylediği şey şu bunlar geçmişte çok büyük kıtlık yaşıyorlar nüfus kalabalık açlıktan adamlar bir birini yiyecek durma geliyor neredeyse. sonra tabii çözümü uçan yürüyen yüzen her şeyi yemek de buluyorlar zamanla da bu mecburiyet yemek kültürüne dönüşüyor

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Köpek penisi yemek kültürune dönüstüyse sknti kral oralar gitme bidaha :)