Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Coinbar 50 free Spin

cezafan92

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
666
360
63
Arkadaşlar çekim yapan olmuş 50 free Spin veriyor yatırımsız değerlendirin 100 yap çek

https://coinbar51.com/tr

Gamze 19:48
1- Bu promosyon sadece Netent oyunları için geçerlidir.2- 50 Freespin hakkınız oluşmaktadır.3- Kayıt sırasında Voucher kodu kısmına ‘’ HOSGELDIN’’ kodunu yazarak 50 freespin alabilirsiniz.4- 50 freespin sonrası kazanılan miktarı kazancın 5 katı kadar çevirdiğiniz takdirde toplam kazancınız normal bakiyenize yansıyacaktır.5- Bu promosyondan sadece bir kez faydalanabilirsiniz.6- Promosyon yeni üyeler için geçerlidir. Daha önce hesaplarında herhangi bir işlem yapmış kullanıcılar faydalanamaz.7- COINBAR bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar.8- Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.9- Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir.

Son düzenleme:

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Üyeymişim arkadaş lanet olsun ya

cezafan92

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
666
360
63
Valla 2nci sefere alanlarda var deneyin şansınızı:)

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Ben üye değilmişim valla şaşırdım bakalım 40 kişi var bitmez umarım bağlamasıyla kadar

gokhan1975

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,269
619
113
5 ila 10 dk dedi 15 dk oldu yok oyunlarda free mıriii

memet34

***İsYaNKaR59***
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
713
287
63
ya ben promosyon kod kısmına hoşgeldin yazmayı unuttum eklenmez heralde :(

Cemcem123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
901
989
93
hosgeldin yazdim promosyon kodu eklenmemiş m.temsilsine bağlanıyorum 5kisiye aktarıp sırayla gamze eylül bilmem ne saçma bir şeydir nerden üye olduk yaa

Unal57

Şerif
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,406
1,915
113
Bağlanayım birdaha 20 dkyi geçti bakalkm