Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Come to UEFA

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
ACEB98EE-5AF7-4E48-A2D3-B08A12CF8E28.jpeg Beşiktaş’ta evde ki hesaplar çarşıya uymadı. Her sene Şampiyon olup Şampiyonlar ligine gideceğini sanan Beşiktaş yönetimi sonunda gerçekle yüzleşti.

Beşiktaş’ın önünde 2 seçenek mevcut.

1-) Futbolcu transferlerinde ve maaşları piyasanın üzerinde olan Beşiktaş önümüzde ki sezon yılı ortalama - 56.000.000 gibi bir rakamla kapatması bekleniyor. Store gelirleri de Fenerbahçe ve Galatasaray’ın çok gerisinde olan Beşiktaş elinde ki yüksek maaşlı en az 9 oyuncusu ile yollarını ayırıp tekrar mağdur edebiyatına soyunup FEDA diyecek. Bunun ilk adımını da bugün Demba Ba transferi ile sinyalini verdi.

2-) Bu ihtimalde yine Come to Beşiktaş showuna devam edip 2 yıl transfer yasağına razı olmak.

Hep beraber bekleyip göreceğiz.

Ünlü Şair Jeremain Lens’in sene başında dediği gibi GERÇEKLER ACITIR..

Bam Bam Bam Come to UEFA :D

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
:D :D 9 oyuncumu ne diyosun sen başkan ya kesin emre bol haberidir bu ahahahah

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
Emre akbaba için 5 milyon euro civarında para gözden çıkarılmış durumda şu anda

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
Bedavaya adam alıp oynatıp 33 yaşındaki adamı çine 5 milyon euroya satmak feda ise varsın öyle geçsin haberlerde

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Emre akbaba için 5 milyon euro civarında para gözden çıkarılmış durumda şu anda
Bu sene Emre Akbaba’nın anca sağ bacağını alırlar. Karşılığında 3-4 futbolcu verirseler bilemem. Bu sene Beşiktaş’ın yapacağı en büyük transfer OLCAY ŞAHAN olur anca :D

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
Peki 30 yaş üstündeki adamları satıp gençlere yönelmek feda dönemine girmekmidir

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
Anlamıştım Senin gibi bir abimin şeref yoksunu bir takım tutmayacağını

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Bugün İstanbul da ismi lazım değil bir Kurumsal Şubede Beşiktaş’ın işlemi vardı da o yüzden dikkatimi çekti inceledim. Adidas’tan 4 yılda alacağı parayı yarı fiyatına bozdurdu. Borsa hisse senetleri -%17.3 geriledi. Yani sadece bir haftada en az 20 milyon TL gibi zararı var.

Ben işin biraz daha reel tarafına bakıyorum , olacaklara.. Taraftar gözü ile ama umudunuzu kaybetmeyin BAM BAM BAM :D

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Türkiye de ki en Şerefli Futbol kulübüdür Fenerbahçe bu arada. Jimnastik kulüpleri arasında da en başarılısı Beşiktaştır. Taytlı tinerci gurubu :)

Karatuh

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
885
108
43
Varsın olsun canları sağolsun ustam sevinmek için seviyorsam şerefsizim :D İLLEDE BEŞİKTAŞ seviliyorsun ustam sende