Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Corona Virüsü Van'da

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Evet günlerdir sınırlar kapatılsın dedik kapatmadılar..Uçuşlar iptal olsun dedik etmediler.Şuan irana giriş çıkış yapan 3 türk karantinada..2 de hakkaride.

Sağlık bakanı açıklama yapmaz.Alınan önlemler
--maske
--termal kamera (hiçbir işe yaramaz..hastalık ölçümden 1 hafta sonra ortaya çıkablyor)
--sınırdai görevlilere bilgi verilmesi

önlemlere bak komedi resmen..Ne teknik bilgimiz ne ekipmanımz yeterli değil böyle olaylar için..Malesef ki ağzında sigara kafasında bone ile virüse meydan okuyan halkımızın canı çok yanacak.

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
bu aradan yarın sabaha kadar 12 tane iran seferi yapan uçak var yolcuların hepsi iranlı ve sadace termal kamera ile kontrol yapaılcak allh sonumuzu hayır etsin dicem ama zor.

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
83,033
63,974
113
Türkiye ye gelmesi çok kötü oldu korona hastalığın inşallah yayılmaz

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,898
1,136
113
Olm koskoca dunyanin teknik ekipmanı yeterli değil bu virüs konusunda niye her konuda boş muhalefet yapiyosunuz

Cumali

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
429
156
43
bu iktidar gidecek, en büyük virüs onlar.

kirmani38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,095
892
113
Olm koskoca dunyanin teknik ekipmanı yeterli değil bu virüs konusunda niye her konuda boş muhalefet yapiyosunuz
İşte sorun bu.. Koskoca Çin ABD ekipman yetrsiz iken yani basimzda virüs salgını iranda, bizim bu özgüven nerden geliyorda sinir kapatilmiyor uçuşlar iptal edilmiyor...Yarın sabaha kadar tam 12 uçak İran'dan gelecek ve İranlı gazeteci yazdı twitrda ülkeden kaçan İranlılar bunlar diye.. Muhalefet tabiki yapılacak yapılmalı..Ülke mülteci kampı gibi.

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Ne zaman tr ye gelecek die heycanla bekledigim vurus gelmis demekki hos gelmis basimizin ustunde yerin var buyur banada ugra :)

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
öldüren ve ölüme götüren herşey virüstür, bizim virüsümüz bize yeter, hergün yoksuluktan insanlar intihar ederek ölüyor
Aynen oda yetmiyor vergi vs doğal gaz 650 tl geldi gecen ay ulan sanki ev değil fabrika işletiyoruz elektrik su desen onlarda aynı markete gittim bu gün hiç bişey almadım 100 tl gitti dışarı adım atsam 100 lira nasıl gidiyor anlamıyorum markette etini yağını detarjanı vs alsan yemin ederim 1 k yı bulur çıkamayız gerçekten zor

rfancx70

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,416
2,549
113
O lar yüzünden stres den huzura eremediğim yetmez miş gibi sigaraya vs 10 katı para ödüyoz onuda tütün içiyoz her gün küfür etsem yinede bunlar iflah olmaz

ramo01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,898
800
113
Ağızlarını açtıklarında ülkem ülkem vay be ülken olmuş folloş kimin umrunda

Suriyelisi ötesi berisi iranlısı vay ..k

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Bisey olmaz beyler ya yakinda ulkeyi esas yoneten seyhlerimizden aciklama gelir; elma sirkesi iyi geliyor diye..ustunede 250 ml serum tamamdir...

kayaman41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,421
2,300
113
Irandan 12 ucus var bugun adamin teki yorum yazmis o ucaktakilerinin hepsinin Iranli oldugunu nereden biliyorsun diye ? Allah'im cildiriyorum bu gibi insanlari gordukce irk savunacam diye gozleri kor olmuş. E cahil , e akilsiz irandan gelen isterse baban olsun şu an tehlike arz ediyor nasil bir toplumun içine düştük anlamiyorum !

alex5454

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
530
424
63
20 yıldır olduğu bir ülkede bence çok bile yaşadık mucize bitti ölebiliriz artık

Moderatör tarafında düzenlendi: