Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Covid Testim Pozitif

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
2 gündür bel agrısı ve eklem agrısı vardı bugün hiç biri yok ama test yaptırdım sonuç pozitif Screenshot_20210407_003958.jpg

Garip0

Bahtsizgarip.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
5,490
2,376
113
Tekra

Tekrar test yaptırsam Bi degişiklik olurmu acaba
nadir olabiliyor bazen değişim ama belirtiler var sonuçta ailenden birine bulastirma mumkunse güzel izole et kendini ozellikle yaşlı biriyle temas etme

EnginAres

Sokaktaki Patiler İçin 1 Kap Su 1 Kap Mama 🙏
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,925
2,043
113
Geçmiş olsun umarım hafif atlatırsın. 7 ay kadar oldu benim, entübe edildim 8 gün yoğun bakımda kaldım 40 gün kadarda serviste yattım. Üstelik ileri derecede kronik kalp yetmezligi hastasıyım. Yiyecek ekmeğimiz varmış.

oneheart

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,036
676
113
Geçmiş olsun umarım hafif atlatırsın. 7 ay kadar oldu benim, entübe edildim 8 gün yoğun bakımda kaldım 40 gün kadarda serviste yattım. Üstelik ileri derecede kronik kalp yetmezligi hastasıyım. Yiyecek ekmeğimiz varmış.
İyi atlamışsın verilmiş sadakan varmış

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Geçmiş olsun dostum umarım en az hasarla atlatırsın moralini yüksek tut bol bol su iç

selen07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
150
69
28
Geçmiş olsun..acil şifalar dilerim..

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Çok geçmiş olsun dostum sanada Allah bir daha yaşatmasın