Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dan Bilzerian Evlendi!

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,363
150,509
113
1658835647378.png

Çapkınlığıyla ün salan ABD'li internet fenomeni ve poker oyuncusu olan Dan Bilzerian, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla evlendiğini açıkladı. "Sonunda yaptım" başlığıyla fotoğrafını paylaşan Bilzerian, takipçilerini de ikiye böldü. Takipçilerin büyük bir kısmı fenomenin bu paylaşımının "kurgu" olduğunu ileri sürdü.

ABD'li internet fenomeni ve poker oyuncusu olan Dan Bilzerian, özel hayatı ve kadınlara olan düşkünlüğüyle sık sık gündeme geliyor.

1658835623364.png

Ünlü fenomen Dan Bilzerian'ın evlendiği iddia edildi.Bilzerian'ın "Sonunda yaptım" başlığıyla paylaştığı fotoğrafses getirdi.

Yanında sürekli onlarca modelle görüntü veren ünlü çapkın Bilzerian'ın evlilik paylaşımı takipçilerini ikiye böldü. Kimileri bu evliliğin bir kurgu olduğunu öne sürdü.

Evlilik iddiası sonrası tüm gözler Dan Bilzerian'dan gelecek açıklamaya çevrildi.

DAN BİLZERİAN KİMDİR?

Dan Bilzerian internet medyasında ünlü olmuş Ermeni kökenli Amerikalı profesyonel poker oyuncusudur.

Dan Bilzerian, Paul Bilzerian ve Terri Steffen'in oğlu olarak, Florida'nın Tampa kentinde doğdu. Adam adında bir erkek kardeşi vardır. Ermeni asıllı babası, Wall Street'te başarılı bir kurumsal girişimciydi ve oğullarının her biri için büyük, güvenilir bir fon kurdu. Bilzerian 2000 yılında Navy SEAL eğitim programına girdi. Askerlik hizmetinin ardından, Florida Üniversitesi İşletme ve Kriminoloji bölümüne girdi.

2013 yılında başlayarak, Bilzerian'nın Instagram hesabında yayınlanan fotoğrafları medyanın ilgisini kazandı. 2012'de, web sitesi TheDirty.com'un kurucusu Nik Richie, web sitesi aracılığıyla Bilzerian'ın yaşam tarzını belgelemeye başladı. Bilzerian'nın lüks yaşam tarzına bağlı ağır uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle 32 yaşından önce üç kez kalp krizi geçirdiği bildirilmiştir. Ekim 2016'da Amerikalı rapçi T-Pain, Dan Bilzerian'ın adını taşıyan bir şarkı çıkardı.

1658835710711.png

Erdem2727

Beşiktaş ❤
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,720
1,349
113
Çok iyi poker oynuyor karı kız işini bilmemde bir kaç yayınına denk geldim

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,591
5,131
113
Ya su adamin pokerle bi alakasi yok 🤣 poker haric hersey var. Turnuvalardan aldigi para bi gecelik masrafi degil

Morpheus38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,571
1,309
113
Koca bir neslin hayalini yaşayan efsane.

Herbokolog

Ücreti Mukabilinde okunur üflenir. Muska Yapilir
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,558
1,659
113
Onlarla eğlendi benimle evlendi

Gelin arabasının arkasına yazdirsaydi keşke gelin hanim

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Bilzerian'ı evlendirten sistem bana neler yapar diye bir düşün moruk

cezafan92

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
659
357
63
Napsın adam yeni bilzerianlar yapmamız lazım diye düşünmüş veliaht lazım ondan sonrası için sonuçta o kadar para karıya kıza mı kalsın

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
kaç kişiyle