Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dejavu Olmak

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,438
1,342
113
beyler bazen bana bir haller oluyor bu günü yasamısım gibi :) köln vs bayernmünih maçı ilhm geldi 1/1 olacak 14 oran normal bayide ben direk köln yenerine 112 tl attım eger dejavüm gercek olursa 1 k alıcam :) ayrıca bayern bu gün kırmızı kart yiyecek cok hissettim bakalım nolacak :) süpriz severler deneyebilir

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,803
9,927
113
beyler bazen bana bir haller oluyor bu günü yasamısım gibi :) köln vs bayernmünih maçı ilhm geldi 1/1 olacak 14 oran normal bayide ben direk köln yenerine 112 tl attım eger dejavüm gercek olursa 1 k alıcam :) ayrıca bayern bu gün kırmızı kart yiyecek cok hissettim bakalım nolacak :) süpriz severler deneyebilir
Bolsans

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,851
5,972
113
Bu dejavu değil günü devamı kumarla gecirmenin verdiği rahatsızlık forumda herkese oluyodur :D

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,406
1,012
113
112 TL sihiri mi hocam tahminin ben de atiyim

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Keşbiş olsun kumar haztalıına yakalanmissin

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,423
8,696
113
Gökten kanatlı dede inip bu tüyoyu verse yine oynanmaz. Fenerbahçe’nin sonraki 12 maçı kaybetmesine eş değer bir tahmin olmuş Köln un galibiyeti bile yok gidip ligin en baba favorisini yenecek 9 kişi kalsa yine berabere biter

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,438
1,342
113
Gökten kanatlı dede inip bu tüyoyu verse yine oynanmaz. Fenerbahçe’nin sonraki 12 maçı kaybetmesine eş değer bir tahmin olmuş Köln un galibiyeti bile yok gidip ligin en baba favorisini yenecek 9 kişi kalsa yine berabere biter
dejavü oldum valla bakacaz bende inanmıyorum ama bu günü yasamıs gibiyim bayern yeniliyor yani top yuvarlak bilmiyorum kahin değilim bakalım

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,892
5,658
113
ben rüyamda bile slot çeviriyorum orada daha max win almışlığım yok son derece gerçekçi benim rüyalar 40x falan alıyorum sürekli oynarsan normal dejavu olman bir süre sonra gerçek ve hayali birbirine karıştırmaya başlıyor insan