Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Denetimli serbestlik bilgisi olan ?

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Arkadaşlar konu ilgisiz forumla ama bilgisi olanlardan görüş bekliyorum
Sorun şu cezaevinde 6 ay yattıktan sonra denetime çıktım gel gelelim hiç sorun yok dosyam bugün bitti ama ben geçen haftanın imzayı unuttum bireysel gorusmeye katilmadim bir ihlalim var şimdide ilk imza ihlalim oldu sorum su ben bu sorunu ihlal den dolayı cezamin bitmesine 1 hafta kalmıştı dosyam kapatılıp kapaliyamu giderim yoksa 1 sene imzami hiç kacirmamisim mahkeme sıkıntı cikartmazmi lütfen kırıcı olmadan yorum yapalim

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
yani cok dengesiz olmuş olay ama sanmam bi sknti cikartmazlar ifadeye cagirirlarsa saglam bi yalan bul sagliktan vur isi bisey ckmaz icin rahat olsn ama uslu dur hayat guzel cezaevinde isin olmasn bidaha

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
yani cok dengesiz olmuş olay ama sanmam bi sknti cikartmazlar ifadeye cagirirlarsa saglam bi yalan bul sagliktan vur isi bisey ckmaz icin rahat olsn ama uslu dur hayat guzel cezaevinde isin olmasn bidaha
Gardaş Allah düşmanımi düşürmesin helede kapaliya ama geldi geçti şükür

Excalibur80

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
177
43
Sorun şu cezaevinde 6 ay yattıktan sonra denetime çıktım gel gelelim hiç sorun yok dosyam bugün bitti ama ben geçen haftanın imzayı unuttum bireysel gorusmeye katilmadim bir ihlalim var şimdide ilk imza ihlalim oldu sorum su ben bu sorunu ihlal den dolayı cezamin bitmesine 1 hafta kalmıştı dosyam kapatılıp kapaliyamu giderim yoksa 1 sene imzami hiç kacirmamisim mahkeme sıkıntı cikartmazmi lütfen kırıcı olmadan yorum yapalim
Kardeşim benim bildiğim 3 ihlal hakkın var sen binkereye mahsus gitmemiş sen mahkeme de geçerli bi mazeret şöyle hiç bişey olmaz sıkıntıya girmene gerek yok yani bubarada kurtulmussun umarım ne girersin nede mahkemelerle ugrasirsin pis işler kendimden biliyorum işi gücü bırakıp mahkemeye gitmek zorundasın gitmesen yakala MAN cikiyo GBT ye takılıp seninaliyolar vs vs Allah kimseyi kendi huzurundan etmesin

sinannn56677

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,593
1,201
113
Kardeşim 10 küsür ay yattım . Kapalıda ara tahliyeyle çıktım . Adli kontrol verdiler askere geldim diye oda kalktı mahkeme de açılmadı halen . İmza tek ihlalse bişey olmaz sanırım

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Kardeşim benim bildiğim 3 ihlal hakkın var sen binkereye mahsus gitmemiş sen mahkeme de geçerli bi mazeret şöyle hiç bişey olmaz sıkıntıya girmene gerek yok yani bubarada kurtulmussun umarım ne girersin nede mahkemelerle ugrasirsin pis işler kendimden biliyorum işi gücü bırakıp mahkemeye gitmek zorundasın gitmesen yakala MAN cikiyo GBT ye takılıp seninaliyolar vs vs Allah kimseyi kendi huzurundan etmesin
Amin kardeşim yeni yasaya göre 2 ihlal hakkın var ama nolacak bilmiyom yatmak sorun değil ama kapalınin 1 haftası 1 yıl gibi çoluk çocuk var iş güç tek düşüncem bu

sinannn56677

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,593
1,201
113
3 geçtimi cezanın geri kalanı kapalı ceza evi

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
Kardeşim 10 küsür ay yattım . Kapalıda ara tahliyeyle çıktım . Adli kontrol verdiler askere geldim diye oda kalktı mahkeme de açılmadı halen . İmza tek ihlalse bişey olmaz sanırım
Kardeşim 1 imza 1 de bireysel görüşme ihlalim var başka bişey yok

sinannn56677

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,593
1,201
113
Pek bi sorun olmaz sanırım . Geçerli bi sebep bulabilirsen

Excalibur80

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
581
177
43
Benim.bildigim üç ama değişmiş olabilir neyse sen bir yaptıysan merak etme herşeyin ilkine müsade yada nasil söylenir ilk elin günahı olmaz derler sikintinyok bence

sinannn56677

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,593
1,201
113
O ona verilen görevin minnetsizliği . Gidip avukatınla veya denetimli serbestlik bürosuna gidip sağlıklı bilgi alabilirsin

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
1 sene h imzayı ,kamu görevini , seminerleri aksatma gel son hafta imzayı kacir kendimede kızıyom ama napalim oldu birkere

Ugur353446

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
109
22
18
REIS BENIMDE ADLI KONTROL WAR DENETIM SERBESTLIK 2 IMZA KACIRDIM SUAN SKINTI YOK AMA TAMAMEN HAKIME KALMIS BIR OLAY 1 IMZA IHLALI YAPIP DENETIMI YANANDA WAR 3 KERE HAKKIN WAR NORMAL ŞARTLARDA AMA BELLİ OLMUYOR CEZA EVLERI DOLU ZATEN AMA DIKKAT ETMEK LAZIM Hic bir skinti olmaz icin rahat olsun

allenderons

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,715
537
113
REIS BENIMDE ADLI KONTROL WAR DENETIM SERBESTLIK 2 IMZA KACIRDIM SUAN SKINTI YOK AMA TAMAMEN HAKIME KALMIS BIR OLAY 1 IMZA IHLALI YAPIP DENETIMI YANANDA WAR 3 KERE HAKKIN WAR NORMAL ŞARTLARDA AMA BELLİ OLMUYOR CEZA EVLERI DOLU ZATEN AMA DIKKAT ETMEK LAZIM Hic bir skinti olmaz icin rahat olsun
İns şu son zamanda sıkıntı çıkmaz gardaş ilk imza ihlalim toplamdada 2 ihlal hayırlısı artık sağolun arkadaslar