Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling dexter96 Rolling - Rolling Sonunda Çekiliş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nicksiz00

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
19,433
16,822
113
Vay be dost az önce neredeydin şimdi nerdesin hayat işte biz de bekliyoruz yukselmeyi
Dün gündüz roll açtım kaybettim dün akşam işe giderken baktım eren roll açmş girdim kasa da 300 vardı servisten iş yerine varmam 40dk ondn bir mç kendimden 1-2 maç derken başkasının rolünde 2,2k çektim 250 de dagttm o yuzdn acılan başlıklara takılma dost belki ekmek yeriz diye geldimde maç paylşlmıyr 😆😆

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,172
2,392
113
Dün gündüz roll açtım kaybettim dün akşam işe giderken baktım eren roll açmş girdim kasa da 300 vardı servisten iş yerine varmam 40dk ondn bir mç kendimden 1-2 maç derken başkasının rolünde 2,2k çektim 250 de dagttm o yuzdn acılan başlıklara takılma dost belki ekmek yeriz diye geldimde maç paylşlmıyr 😆😆
Ekmek 5 lira oldu sezo bu kadar sirtlanin arasında zor burası Serengeti ayakta kalmak zor mücadelen sağlam olması lazım

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,041
2,777
113
Valla dost şaka bir yana 1 aydır elime para geçmiyor sansizlik var bayadir bende

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,323
113
Bol sans dost cok kazanman dilegiyle

Muroo1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,278
10,311
113
Ikinci çeyrek 25 sayı olmuş bu nasıl takım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...