Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kazandı Muhasebe90 / Gelir Mi

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,716
1,094
113
7 den çok korkuyorum inş patlatmaz

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,860
5,638
113
yılar önce son ayakta favori olan ata kaldıydık teknik sebeplerden starting boxtan çıkamadı kapı açılmadığı için herkesi yatırdılar o zamandan beri oynamam

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,716
1,094
113
yılar önce son ayakta favori olan ata kaldıydık teknik sebeplerden starting boxtan çıkamadı kapı açılmadığı için herkesi yatırdılar o zamandan beri oynamam
Çok şeyler oluyorda bunu izlemesi tadı başka ya veliefendide yakın hep gider izleirm . Helal olsun sana bırakmışsın

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,716
1,094
113
Favorisi geldi ama olsun süper oldu 2 geldi heyecan bile yaptırmadı uzak çekti

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,555
4,603
113
Slottan olmuyor futboldan olmuyor anlamam ama yakın zamanda eşşeklere kafa yorabilirim

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,716
1,094
113
800 tl vbete attım 0 ladım şu eşşeklere 200 attım en kötü 2 k alıcam şans işte burda şansını kendin belirliyprsun

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,555
4,603
113
Zevkli ya slota spin alacağınıza her zaman at yarışı da oynayın diyprum ben herkeze çok deli paralar verebiliyor
Ya zaten yeterince zamanında spor du basketti slottu baya bi kafa yorduk bunlara da bi ara deneyim dedim kafam basmadı öyle diyim 🤣 🤣

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,716
1,094
113
Ya zaten yeterince zamanında spor du basketti slottu baya bi kafa yorduk bunlara da bi ara deneyim dedim kafam basmadı öyle diyim 🤣 🤣
Ya reis zorlamican bak isimlerine birde oynanma yüzdelerine salla gitsin hiç yapmıyorsan hazır oynatabiliyorsun parana göre rast gele veriyor sistem 2 ters at gelir yzdığın 50 binlik olursun başıma çok geldi

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,555
4,603
113
Ya reis zorlamican bak isimlerine birde oynanma yüzdelerine salla gitsin hiç yapmıyorsan hazır oynatabiliyorsun parana göre rast gele veriyor sistem 2 ters at gelir yzdığın 50 binlik olursun başıma çok geldi
Yarın hafta sonu bi gideyim bakalım

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Bu at yarısından daha kazanan adam görmedim 1 kazanıyor 10 kayıp ediyor benim babanin eniştesi var adam banka tefeci heryere düştü halen oynar