Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dış Kapının Önüne Kaka Yapan Kediler

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Selam beyler,

Bizim binanın dış kapısındaki merdivenlere sürekli kediler kaka yapıyor, işiyor falan. Aylardır böyle. Geçen günlerde birisi oraya ıslak a4 kağıdı gibi bir şey koymuştu, turuncu rengi vardı hafif. O varken kediler hiç yanaşmadı, günlerce tertemiz kaldı. Sonra birisi onu alıp götürmüş kediler yine seri bir şekilde sıçıyor. Merdivenlerin her basamağında kaka var resmen, iğrenç bi koku da var tabi. O turuncu şeyi koyan kim onu da bilmiyoruz.

Ne yapmak lazım bilen birisi söyleyebilir mi? Apartmandaki teyzelere söz verdim ben halledicem gibisinden, gözünüzü seveyim taktik salın.

Pasabey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
568
404
63
dostum dışarda yaşayan kediler toprağı eşeler yapar ve üstünü örter sizin apartmanın sorunu başka sanırsam sokakta gezinen veya sahipli gezdirilen köpekler yapıyor olabilir kediler ortayere yapmaz herhangi bir yerde kapalı kalmadığı müddetçe

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
dostum dışarda yaşayan kediler toprağı eşeler yapar ve üstünü örter sizin apartmanın sorunu başka sanırsam sokakta gezinen veya sahipli gezdirilen köpekler yapıyor olabilir kediler ortayere yapmaz herhangi bir yerde kapalı kalmadığı müddetçe
Valla dışarı çıkınca fotoğraf çekip atcam buraya :D