Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Dogukan59 / Bugün Günlerden Gazi Koşusu

Ipswich

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,380
5,980
113
bol şanslar bende bi kupon yapacam

Murat4343

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
4,268
2,516
113
At yarisindan hic anlamiyorum o yuzden bulasmamak daha iyi😂

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Bol şanslar dostum final danceyi pek tutmuyorum ondan altılı oynamadım ama kafada yarış hızlı giderse 2 numara atomic blonde bunları bayıltır
bol şans sait aksonu ve erkek tay denemeyi rahat kazandı, karataşta çok formda ben kazanacağını düşünüyorum. 22 numara demişsin ama o tay dişi 40 yılda bir kazanıyor dişiler gaziyi. Bol şans olsun herkese

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
bol şans sait aksonu ve erkek tay denemeyi rahat kazandı, karataşta çok formda ben kazanacağını düşünüyorum. 22 numara demişsin ama o tay dişi 40 yılda bir kazanıyor dişiler gaziyi. Bol şans olsun herkese
Disi ama ölümcül sprinti var kısrak ve dişi tau denemeyi nasıl kazandı izlemedin sanırım aşırı derece önü kapanıp 5 6 atin arasina girip eze eze kazandı iddaa ediyorum ribella ayarında ve ondan daha iyi bile olabilir

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Disi ama ölümcül sprinti var kısrak ve dişi tau denemeyi nasıl kazandı izlemedin sanırım aşırı derece önü kapanıp 5 6 atin arasina girip eze eze kazandı iddaa ediyorum ribella ayarında ve ondan daha iyi bile olabilir
izledim dostum kötü tay demiyorum zaten de dişi işte bu akdar erkek arasında zorlanır gibi geliyor bana. Ribella kadar olur mu bilmem de bi mystical storm olur

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,518
4,792
113
22 icerden siprint yaparsa dişi misi dinlemez haci ozcan hirs yaptı bu kosuya final dancede dediğin koşular 1600 simdi 2400 bakalim yol bulabilecekmi zaten ahmet her zmaanki gibi saldirir gaziye birde sigoş war finaldance onla uğraşırken 15 numara gaziyi alir gider 😀😀

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
ayrıca onu yazsam en az 3 4 at daha yazmam gerekecek altılı olacak 1500 lira gerek yok

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
22 icerden siprint yaparsa dişi misi dinlemez haci ozcan hirs yaptı bu kosuya final dancede dediğin koşular 1600 simdi 2400 bakalim yol bulabilecekmi zaten ahmet her zmaanki gibi saldirir gaziye birde sigoş war finaldance onla uğraşırken 15 numara gaziyi alir gider 😀😀
sait akson 2200 dostum 1600 değil rahat kazandı 2200de

Dogukan59

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,863
6,409
113
22 numara oyalanmazsa ezer geçer hepsini yol bulabilirse