Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Dolar 6.28❗️

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
İnşallah 7-8 olur yakın zamaaaaandaa AMİN

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
Admin sen kuponlarını dolarla mı yapıyorsun?

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Yok dolar falan almadım. Allah’a şükür aldığım bana yetiyor. Bu halk hiç birşeyi haketmiyor DAHA BETER OLSUN..
Halklar hakettigi gibi yonetilirmis ..hakettik bizde yanioz care yok .beter olsunlar.10 lira olsun deneme bonusu gibi olsun amk :)

• Beğen
Tepkiler: N/A

theking23

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,002
169
63
:)5.27 milleti boşa galeyana getirme yok 5.31:)

nirvana0101

Üye
Yeni Üye
30
3
8
Yakında tayyipe suikast düzenlenir. Bunlar iyi günlerimiz. Malesef ülkeyi zor günler bekliyor. Yandaş medyada 1 tane dolarla haber yok. Ne olmuş ki gibi haberler var. İşte o, onu vurmuş, bilmem şu hırsızlık yapmış. Komik youtube videolar falan. Hahaha güldük ölmekten. Ah siz kanallar. Ah sizde olmasanız nasıl gülecez.

Ulan ülke yangın yeri. Ekmeğe muhyaç duruma gelecez. Hala başımızdaki dikleniyor. Diklendikçe dolar artıyor. Yazıklar olsun size be! Dile kolay 16 yıl. 2002de iktidara geldiniz. Ulan 1 tane be 1 tane bile üretin arkadaş. Adam yol yaptık. Hastane yaptık diyor. Napcaz betonu mu yicez? Ey amerika diyor millet şaha kalkıyor. Ulan battık battıkkkk!!!! Nerdesiniz ey millet ey cahil toplum ey dini siyaseti alet edilip me'leyen toplum. Ülke gidiyor. Adamlar yükselttikte yükseltiyor. Bu gidişle iç savaş çıkacak ey gerizekalı millet. Ulan yasama,yürütme yargı tek 1 kişinin elinde denetim yok adam ülkeyş satıyorum dese ülke elden gidecek. Battık lan battıkk

Genclerbirligi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
340
37
28
Eee sana baktım Recep soyle.Damatin elinde herşey hamdolsun keyifler yerinde damat bey şaha kaldırdı doları söylediği gibi ülkenin içine ettiler.

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Bunlar daha iyi günlerimiz.

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,436
6,676
113
Dolar 5.40 olmuş islamın şartlarını geçti imanın şartlarını zorluyo resmen bu ne

olursaolur

¯\_(ツ)_/¯ Şaşırt beni ¯\_(ツ)_/¯
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Allahim insallah tez zamanda depremler olsur zelzelelere karisiriz yer gok bir olur daglar denizlere kavusur insallah caresizlik icinde kaliriz allahım atlar sokakları basar yürüyecek yol bulamayız çukurlara düşeriz warloclar evlerimizin içine kadar girer bizi istila eder allahım tez zamanda aminnn

olursaolur

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
Bu arada siz nerden bakıyonuz a haberde usd 0.5 = 2.75 tl yazıyor :)))

• Beğen

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Almanya’dan dayım çağırıyo gelsin yeğenim oğluma ev açacam yanında kalır hem okulunu okur hem çalışır diyo. Valla 6 yıl kalıp vatandaşlık almak ve ayda 1.000 € köşeye atıp 432.000 Tl ile dönme imkanı bulurum. Çok mantıklı

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Üstelik elimde Elektrik müh. Diploması olur burda da değer görür. Bu devirde bulunmaz hint kumaşı bence
Almanya’dan dayım çağırıyo gelsin yeğenim oğluma ev açacam yanında kalır hem okulunu okur hem çalışır diyo. Valla 6 yıl kalıp vatandaşlık almak ve ayda 1.000 € köşeye atıp 432.000 Tl ile dönme imkanı bulurum. Çok mantıklı

olursaolur

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,111
1,132
113
sen neyin kafasındasın birader bu nasıl bir dua ( beddua )
şu videoyu izle de bi daha düşün illa beddua edeceğim diyorsan kendi başını ye ne diyeyim.
Cahillik başa bella bu duayı trt1 bir ara leyla ile mecnun vardı dizi mecnunun yaptıgı dua bu bende öylesine aldım paylaştım

• Beğen