Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti dost / Zengin Olmak İstiyorsanız

Kupon Miktarı
1
Kupon Oranı
1.11

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Bugün güzel birgün bugün süper gün hem arayı düzelttim azıcık sevdiğimle , hem alacaklımdan alacağımı alcam 12 de , hem kumar ortağım iban at yazdı en az 7-8 k bakiye gönderir, hem abim viskiyi unutmuş arkadaşlarıyla içmeye giderken 😍😍😍😍😍😍
Erikler benden bende sizdenimmm😂😂

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Bizim kökten agam ortak her şeyimiz benim param onda onunki bende 3-4 ortağız, onlarla paylaşıyorum her şeyimi.
Allah birliqinizi dirliqunizi bozmasın kardo Maşallah diyelim

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Benm de abim arada ayda yılda bi aklina gelirsem bi 100 sallar saqolsyn😂
Olsun benim de kardeşim var atıyoruz da ne oluyor değer bilmiyor hergün sadece para at abi ,abi para at ,para var mı , reis para var mı falan yazıyor 😂😂😂 nasılsın ne ediyorsun aç mısın tok musun demiyor hiç

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Olsun benim de kardeşim var atıyoruz da ne oluyor değer bilmiyor hergün sadece para at abi ,abi para at ,para var mı , reis para var mı falan yazıyor 😂😂😂 nasılsın ne ediyorsun aç mısın tok musun demiyor hiç
Benm ole huyum yok şükür 😂kendi aklına qlirse atar

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
@dost benimde abim yada kardesim olsana iban sallayacak kimsem yok😂😂

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
@dost benimde abim yada kardesim olsana iban sallayacak kimsem yok😂😂
Sana kumarla yaptığım odayı atayım mı dm’den 😂😂 kumar parasıyla kat çıktım evin yanına lcd tv oyuncu koltuğu falan döşedim kendime fantazi odası yarattım 😂😂

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Benim yaşım senden küçüktür dost arkadaş bakiyeyi atsın 7 k atacak 24/25 arası çekicem ateşlerim sana da yazarım ulaşırsam
Cansin düşünmen yeter Rabbim gönlüne qore versin dost

Aekrem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
31,888
13,783
113
Sana kumarla yaptığım odayı atayım mı dm’den 😂😂 kumar parasıyla kat çıktım evin yanına lcd tv oyuncu koltuğu falan döşedim kendime fantazi odası yarattım 😂😂
Eyvah Eyvah kırmızı loş ışıkta var mi 😂