Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dövmelerle İlgilenenler & Dövmeciler Destek

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Buldum yaptıracağım dövmeler 1 sağ elimin üstüne birde boynumun sağ tarafına

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,526
2,164
113
Uzun süredir dövme yaptırasım var ve elimdeki dövmeyi değiştiresim var 6 senelik ilişkimden kalan bi hilal dövmesi var sol elimde, bi kız arkadaşım var dövmeci sana ücretsiz 2 tane dövme hediye edeyim 3 gün sonra gel stüdyoma dedi. Dövme önerisinde bulunur musunuz ya da varsa dövmelerinizi atar mısınız feyz almam için.

teşekkürler.
RTE dövmesi yaptır . Her yere girersin 🤪🤣🤣

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,397
1,478
113
Uzun süredir dövme yaptırasım var ve elimdeki dövmeyi değiştiresim var 6 senelik ilişkimden kalan bi hilal dövmesi var sol elimde, bi kız arkadaşım var dövmeci sana ücretsiz 2 tane dövme hediye edeyim 3 gün sonra gel stüdyoma dedi. Dövme önerisinde bulunur musunuz ya da varsa dövmelerinizi atar mısınız feyz almam için.

teşekkürler.
Burcun neyse onun dövmesini yaptırabilirsin mesela. Ben dövme sevmem ama ille de yaptıracak olsam boğa dövmesi yaptırırdım

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,397
1,478
113
Ama inanmam çok burçlara
Ben de inanmam. Ben dinleri de geçtim tanrıya bile inanmıyorum ki😁

Fakat tuhaf bir durum var. Boğa burçlarının neredeyse çoğu çok iştahlı insanlar. Tesadüf mü bilmem ama bazı karakteristik ortak noktalar oluyor 😁

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Ben de inanmam. Ben dinleri de geçtim tanrıya bile inanmıyorum ki😁

Fakat tuhaf bir durum var. Boğa burçlarının neredeyse çoğu çok iştahlı insanlar. Tesadüf mü bilmem ama bazı karakteristik ortak noktalar oluyor 😁
Evet o doğru birde libidoları yüksek oluyor