Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E Haciz Koyuldu

Ondo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
675
323
63
Arkadaşlar üniversite KYK Kredi burs paramı ödemedigim için vergi dairesi tarafından hesaplarima e haciz blokesi konmuş dün. E haciz blokesi her gün mü konuluyor .mesela bu hafta maaş alicam yine mi ona bloke konacak..23 bin TL KYK öğrenim kredisi borcum var . bilgisi olan varmı acaba

Dix77

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
326
99
28
Bloke koyulur bakıye oldukça ona bloke koyarlar maaş hacizli farklı banka e haciz farklı maaşına sıkıntı olmaz ama o hesaba gelirse direk cek

basketballllllll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
584
129
43
Arkadaşlar üniversite KYK Kredi burs paramı ödemedigim için vergi dairesi tarafından hesaplarima e haciz blokesi konmuş dün. E haciz blokesi her gün mü konuluyor .mesela bu hafta maaş alicam yine mi ona bloke konacak..23 bin TL KYK öğrenim kredisi borcum var . bilgisi olan varmı acaba
Kanka bişey olmaz merak etme koydukları haciz çok çok düşük miktar büyük ihtimal kalıyor öyle bişey olmuyor öde onu ama kanzi

bogacbey

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,110
2,212
113
aynısı bende de var dost. 5 sene normal özel kurumların hacizleri vardi hiçbir hesabıma blok konulmadı. ama devletin bünyesi yani senin gibi 2016 dan kyk borcum vardı . gecen ay bana da geldi. gelmeyi s.et adamlar direk bütün hesaplarıma blok atmıslar. devletgeciriyor abi hiç özel gibi beklemiyor 🤣 hemen alır ödemeden dd kalkmaz biryere

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,015
1,589
113
e haciz. g.i.b ( gelir idaresi daire başkanlığı) tarafından konur. bütün banka hesaplarına o anlık konur. kalıcı değildir. mesala bugün salı bütün bankalara e haciz şeyi gitmişse hangi hesabında o an kaç para varsa ona haciz konur. atıyorum 10 tl var. ona haciz konur. atıyorum 50k var hesabında ona haciz konur. borcu karşılıyorsa ödenir. yarın bir gün hesabına para giriş çıkışı olsa ona bir şey yapılmaz. banka hesaplarında para tutmazsan yakalanmazsın.

Mülayim6060

Mülayim SERT
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,087
2,573
113
2 ay önce aynisni benim başıma geldi ben 10 yildir kyk yi ödememiştim ( geçen ay ödedim 11 binlik borcu 13 bin olarak 10 yil sonra) maaş hesabima e hacizle bloke koymuşlar. Bloke koyan vergi dairesini ve işlemi uygulayan bankayi cimere sikayet ettim 10 gun sonra donüş yaparak blokeyi kaldirdilar ve özür dilediler.maaş hesabinsa hemen cimere yaz diğer hesaplara koyabilirler

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,008
7,517
113
Benimde duruyor valla biraz ödedim sonra ödemedim. Üstüme bir şey yok . Sıkıntı olmaz umarım.

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,663
837
113
benimde var 6 yıldır ödemiyorum devlet silene kadarda odemeyecem

KaramboL

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,887
656
113
Benim de 7100 borcuma e haciz konuldu geçen hafta banka hesaplarima bı bankamda 1600 vardı onu çektiler sonra e hacizi kaldırmış. Demek ki para geldikçe anlık koyuyorlar hacizi

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,589
6,633
113
sözde kyk için haciz koymayacaklardı son 1 senedir herkesi öttürüyorlar bana da koydular. hesaplarındaki kuruşa dahi koyuyorlar bunlar varken hiçbir kredi kartı kredi başvurunda dikkate alınmıyo. en son hesaptaki 11kme bloke koydular gittim vergi daireisne hepsini ödediniz mi diyo hepsini ödeyemem şuan o kadar param yok dedim 11k hesaptaki parayı çekin gerisini taksitlendirin dedim 1 haftada banka parayı gönderdi sonra gittim taksitlendirdim blokeler açıldı. blokeli hesaba maaşın düşünce kullanabilirsin ama hemen çek. ayrıca başka bankaya atarsan oraya da bloke konur. git taksitlendirme yaptırt sen de.

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,526
2,164
113
Madem çalışıyorsun maaşın var öde Kurtul. Yoksa peşini bırakmazlar faiz üstüne faiz devam eder

kinguz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
457
83
28
Ne güzel ya ödeyen ödesin ama senin gibi sığ düşünceler ödemesin. Devlet silsin. Niye? Alıp yerken sorun yoktu. .
Çünkü eğitim hakkı bedava olmak zorundadır, adı harç olan aslı haraç olan sistem ancak legal eşkıyalıktır, devlet vatandaşının sağlık ve eğitim hakkını sağlamalıdır, devlet zaten bunlar icin var, vatandaşına guven, saglik ve egitim sağlayamıyorsa veya cevresindeki zengin etme kurumuna dönmüşse buna devlet denmez ;)

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,663
837
113
bu arada herkese saldırgan tavır sergiliyorsun sen forumda dikkatimi çektin forumun huzurunu bozma nazik bir dille ne diyeceksen de

safa61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,596
1,975
113
devlet tahsilatı çıkmış beyler ayık olun hesap da kurul dahi bırakma gelir gelmez parayı çek

Fthcck

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,296
494
83
benimde maaşıma haciz geldi miktar ne olursa olsun çekemiyordum ama dilekçe veriyorsun bankaya aynı gün içinde kalkıyor bloke

ercnkrsln

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
161
124
43
Kanka hesabında para tutma maaşın yatınca çek sıkıntı yok e haciz anlık hesabındaki paraya koyar