Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ekmek Davası

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,397
1,478
113
Arkadaşlar sartlari iyi bir yerde calisiyorm daha önce beni tehdit etmişti öyle muhabbet kapandı .. bu gece yine bana salça oldu geldi iş yerinde yanıma tehdit etti atistik dışarıda görüşelim dedi gitti . İş yerinin kapısının oraya geldi beni arka tarafa çağırdı zorla çekmeye çalıştı kavga için ben ekmek davam için gitmedm ama içime çok dokunuyor gitsem dovecektm ama bıçak falan sallayacak bir tip isimden olma ihtimalim olurdu borçlar var . Ama beni böyle zorla çekmeye çalışması falan çok zoruma gitti düşüncelerinizi bekliyorm yalnız bu kisi tam cahil..amirlere falan söyledik onlarda karismiyo
Türkiyede çok ağır bir cehalet var fakat bu cehaleti de yasaların esnek oluşu daha da körüklüyor. Adam birini öldürdüğünde 10 yıl ceza yerse, içeride uslu durduğunda 2 yıla çıkacağını biliyor mesela. Cezaların hafif ve esnek oluşu da toplumu kaosa sürüklüyor. Yasaların çokta caydırıcı bir yanı yok Türkiyede. Bu da insanların vahşi yönünü ortaya çıkartıyor
Bursada çocuk kırtasiyeden top alıyor yarım saat sonra patlak bu top paramı geri ver diye dönüyor. Kırtasiyeci de sen patlatmışsın deyince abilerini de çağırıp 5 kişi birden kırtasiyeciyi darp ediyorlar adam hastanelik oluyor. Sonuç olarak ne oluyor peki biliyor musun. Darp eden şahıslar karakola götürülüp ifadeleri alınıyor ve salınıyorlar.
Burası Türkiye hacı

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,520
4,546
113
Yanında kıçını kaldıran birisi varsa ondan cesaret aliyordur

Furkefe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,113
471
83
Nerdesin yakinlardaysa İzmir, Manisa civarı bana fotosunu, adını soyadını gönder,ben halledeceğim, zaten canım sıkılıyordu, uzun zaman oldu tabanca , bıçak kullanmayalı..😀 Şaka bir yana gerçekten bana gönder bunları genç.
Tamam kuzey tekinoglu

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
sene 2017 o zaman çoğu kişi yoktu bu forumda işte bi abi var burda böyle konu açmıştı
ertesi gün kafasına sıkmışlar. bu arkadaşta saat 4 den beri haber alınamıyor.
meraklandım şimdi. iyimisin dost ses ver.

JoeQuanqa

Loading
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
28,477
13,669
113
ARKADASLAR DAYANAMADİM GECE KARŞIMA ÇIKTI BİR DAHA BENİ TEHDİT ETME DEDİM YAKAMİ TUTTU BENDE YAKASİNİ TUTTM O ARA İKİ KİSİ ARAYA GİRDİ ONLARDAN SİYRİLİP SAĞLAM BİR TEKME ATTİM SİKAYET ETMEYE GİTTİ İNŞALLAH İŞİMDEN OLMAM
o kim

Theadren

kαчвєtmєk, kαzαnmαnín вír pαrcαsídír.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,657
833
113
Bak dediğimi yaparasan rahat edersin kolunu bacağını kır tenha bir yerde yanına gelemez ve sana bıçak çekemez biraz yumruk beynine vur belki normal haline döner