Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Eksi 53 Bin

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,526
14,868
113
Beyler eksi 53 bin deyim bu slot oynamayın lütfen yalvarıyorum bırakın bagamlılık bu ben battım siz batmayın
Zararın 53bin ise çok iyi. Şuan yerinde olmak isteyen milyon adam vardır forumda. Sonuçta 3 asgari ücret dostum. Ama emin ol imkanın daha fazla olsa daha fazla batardin

adanali011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,545
499
83
400 bin borcum var icraligim düştüm dusecem bende keşke 53 k olaydi

adanali011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,545
499
83
Sportoto beni kurtarır diye her hafta ona yatırıyorum oda beni aşağı çekti bilmiyorum ne yapacağım

skoregen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,544
574
113
Aklı olan bir insan düşünür serdar ortaç gibi bir adam batıysa senin çapın nedir ki batmicaksin buna bende dahilim bende malesef oynuyorum

wakaeme

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
800
374
63
Akbank esnek hesap -41 bin
Enpara kredi karti -22 bin
Garanti kredi kartı -74 bin
Qnb esnek hesap -10 bin
Yapi kredi kredi kartı -21 bin

Slot oynamanin sonu bu. 3 aydir da işsizim. Hani bi şekil hallediyordum bu gune kadar ama 1 haziran 10 haziran arası ödemeleri yapamicam gibi. Nasi çözeriz bi fikrim yok.

Bu borcu ben yarattim ben ödeyecem.

Sadete gelirsek slot değil azar azar spor oynamak lazim.

wasil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,664
1,257
113
Dün cebimde 100 tl vardı yarın ne yapacağım diye düşünüyordum 100 tl yi 14 bin olarak çektim dün gece deliksiz uyudum sabah uyanır uyanmaz 8 bini gitti kumar böyle birşey en iyisi uzak durmak

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,193
6,875
113
Akbank esnek hesap -41 bin
Enpara kredi karti -22 bin
Garanti kredi kartı -74 bin
Qnb esnek hesap -10 bin
Yapi kredi kredi kartı -21 bin

Slot oynamanin sonu bu. 3 aydir da işsizim. Hani bi şekil hallediyordum bu gune kadar ama 1 haziran 10 haziran arası ödemeleri yapamicam gibi. Nasi çözeriz bi fikrim yok.

Bu borcu ben yarattim ben ödeyecem.

Sadete gelirsek slot değil azar azar spor oynamak lazim.
-168k of of benim borcumun 5 kati

yasyn55

Bıkmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,851
6,641
113
Dün cebimde 100 tl vardı yarın ne yapacağım diye düşünüyordum 100 tl yi 14 bin olarak çektim dün gece deliksiz uyudum sabah uyanır uyanmaz 8 bini gitti kumar böyle birşey en iyisi uzak durmak
Kaçınılmaz son . Hatta parayı çeker cebine koyarsın sabahına atmye gidersin ... kısır döngü

Emere45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,297
1,398
113
bence slotu kendi paranla oynamican kasayi sporda yukseltip oyle oynucan

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,957
44,332
113
Beyler eksi 53 bin deyim bu slot oynamayın lütfen yalvarıyorum bırakın bagamlılık bu ben battım siz batmayın
Bu alemde 53 bine borç diyeni dövüyorlar kardeş.3 aylık asgari ücret yahu.millet.ne kdr borcunun olduğunu hesaplayamiyor bile sen 53bin borcum var diye kahrolmussun.sen borucm var diye gezme ouyasada ve gayet mutlu yaşa bnden o kdr demesi