Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Emiratesbet 200 TL Deneme Bonusu

salarda493

Kaybetmek Ìhtimali olmasaydı..Kim kumar oynardı?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,023
645
113
Tuhaf site ama yatirimsiz

3binyap 200 cek

Sms geldi altta whatsapp hatlari var uye oldukdan sora sayfanin en altinda onlar ekliyor ben daha oynamadim odersede yazarim

Temsilci uye oldugum an aradi site ismi neden sahis ismi diye sordum yabanci biseler anlatti bol sans odeme alan olursa kazanip belirtir ona gore konu acik veya kapatilir 👍🏻

baros1523

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4
3
3
Çekimimi ödediler. Ortalama 3 dakika sürdü. Banka ile çektim. Deneyebilirsiniz. Bonus için whatsappa yazmanız şartmış.

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
553
277
63
Tuhaf site ama yatirimsiz

3binyap 200 cek

Sms geldi altta whatsapp hatlari var uye oldukdan sora sayfanin en altinda onlar ekliyor ben daha oynamadim odersede yazarim

Temsilci uye oldugum an aradi site ismi neden sahis ismi diye sordum yabanci biseler anlatti bol sans odeme alan olursa kazanip belirtir ona gore konu acik veya kapatilir 👍🏻
Ne utanmaz insanlarımız aç insanlar sizi.

3000 yap 200 çek demiş koşa koşa konu açmışsın.

Sizin gibiler yüzünden siteler buna geçti nede olsa mal çok diyorlar üye oluyor diyorlar.

50 TL 5000 yap 50 çek dese yine üye olacaksınız rezilsiniz

salarda493

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,023
645
113
Ne utanmaz insanlarımız aç insanlar sizi.

3000 yap 200 çek demiş koşa koşa konu açmışsın.

Sizin gibiler yüzünden siteler buna geçti nede olsa mal çok diyorlar üye oluyor diyorlar.

50 TL 5000 yap 50 çek dese yine üye olacaksınız rezilsiniz
Sen andavalmisin ? Neyin demogojisini yapiyorsun ? Uye olmak zorunlulugun varmis gibi her konuya ziplama isine gelmiyorsa oku gec yorumunu kendine sakla

salarda493

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,023
645
113
Andaval ve dangalak olan sensin..3000 yap 200 çek demiş üye olmuşsun beyinsiz şuursuz..senin gibiler yüzünden siteler böyle yapiyor
La sanane oglm fikrini kendine sakla uye olma bak yoluna keyif benim tercih benim isterse 100 bin yap 100 cek diyen siteye uye olurum sen git daha cok vereni bul paylas 👍🏻

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
553
277
63
La sanane oglm fikrini kendine sakla uye olma bak yoluna keyif benim tercih benim isterse 100 bin yap 100 cek diyen siteye uye olurum sen git daha cok vereni bul paylas 👍🏻
Hala anlamıyor.. Dangalak sen konu açtın diye bir sürü insan üye olacak sitenin işine gelecek..senin gibi enayiler yüzünden siteler buna geçti

salarda493

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,023
645
113
Hala anlamıyor.. Dangalak sen konu açtın diye bir sürü insan üye olacak sitenin işine gelecek..senin gibi enayiler yüzünden siteler buna geçti
Birader isine bak derdin varsa adminlere ulas onlar iletisime gecsin benimle sizle polemige girmekle ugrasamam 👍🏻

kayhan007

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
48
18
8
yav arkadaş laflara bak ya bu nasıl bir terbiyesizliktir ya kime ne kardeşim almayan almaz bonusu adam isterse 1 milyon yapar 100 tl çeker ihtiyacı vardır belki kime ne ya birader sana bir şey söyleyim mi asıl utanmaz da aç da sensin,şuraya bak ya ömrümde böyle saygısızlık görmedim ayıptır ayıp efendi kendine gel

Son düzenleme:

murty77

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
26
4
3
Arkadaşlar siteden normalde hep payfixle cekerdim. İlla papara ile cek diyor payfix güncellemede diyor. 3 kere numarama papara silip açtığım için tekrar acamiyorum. Acaba bosta tel nosu olan varsa benim ismime papara açabilir miyiz? 500 tlsini alıp gerisini bana yollicak guvenilir biri varsa

murty77

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
26
4
3
Arkadaşlar siteden normalde hep payfixle cekerdim. İlla papara ile cek diyor payfix güncellemede diyor. 3 kere numarama papara silip açtığım için tekrar acamiyorum. Acaba bosta tel nosu olan varsa benim ismime papara açabilir miyiz? 500 tlsini alıp gerisini bana yollicak guvenilir biri varsa

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,852
5,973
113
30 dk sonra dolandırıldım diye konu açarsın forumda yamyam çok durduk yere parandan olma