Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Maçı Bulamıyorum Endoneza Öğrenci Ligi Basket

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,747
3,009
113
Esa unggul univ atma jaya univ ikinci peryot oynaniyordu 11 14 mac bitti dedi kayboldu

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,873
5,646
113
normal bulamaman o maçı anca oynayanların aileleri takip ediyordur altyapı baktı bilgiler hızlı gelmiyor güvenlik nedeniyle canlıdan kaldırmıştır

deluxezirve

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
644
250
63
Aynı şekilde hocam bende oynamıştım maç kayboldu sonuçlanırsa kuponlar buradan haberleşelim

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,077
1,280
113
Bu maçlara oynayacak paraya yazık günah valla direk çöpe at karton falan toplayanlar bulur sevaba girersin

Werderbremen

SESSİZLİK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,224
7,826
113
Bu tarz maçların bilgileri 24 saatte falan işleniyor. Benimde geçenlerde bir voleybol maçında olmuştu. İlk set 2 saat sürünce ne oluyor demiştim. Meğersem geç bilgi geliyormuş.

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,747
3,009
113
Bu tarz maçların bilgileri 24 saatte falan işleniyor. Benimde geçenlerde bir voleybol maçında olmuştu. İlk set 2 saat sürünce ne oluyor demiştim. Meğersem geç bilgi geliyormuş.
Her yerde iptal oldu diyor

deluxezirve

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
644
250
63
Geçenler yüne yaşadım böyle alt lig bir maçı vardı kesildi diyerek maç ortadan kalktı hiçbir yerde yoktu 4-5 saat sonra kazanmış olarak hesaba yansımıştı

Campelll

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
3,747
3,009
113
Ikinci per kazandin sen baa fark atti dep