Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Engellenemeyen Mesajlar

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,522
4,792
113
Herkese iyi forumlar..

Bu yeni mi çıktı normal hattan hem aranma hem SMS geliyor numalar normal aramaya girmiyor mesajlara engel atılmıyor ilginç Bi durum günde 100lerce mesaj gelmeye başladı

1703188456258.png

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,542
6,605
113
harbiden ben de bunu araştırıyordum normalde mesajları engelleyip geçiyordum şimdi engellenmiyor da tel bozuldu sandım iyi genelmiş sorun :D araştırayım biraz bulursam çözümü yazarım

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,434
3,986
113
Sadece pusulabetten günde 10 mesaj geliyor, yüzlerce farklı numara hep pusulabet.Yutdisinda bu hatları bedava mi dağıtıyorlar acaba !!!

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
Xiomi'de spam korumasi var. Mesajlar direk spama dusuyor. Spam bildirimlerini gosterme diye bir secenek de var. Yani gunde yuzlerce sms geliyor ama ben hicbirini gormuyorum. Ara sira spam mrsajlara girip onemli bonus var mi diye bakiyorum sadece :)

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Betpark boyuna sms gönderiyor Sayın hakan küre diye. Hakan küre kim 😁 😁

aliyya

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
331
81
28
Ben sitelere bağlanıp mesaj atmayın üye olmayacam diyorum üye olduğum sitelerede mesaj atmayın yada üyeliğimi kapatın diyorum böyle birazindan mesaj gelmesini engelledim ama bazıları hala atıyor pusulabet sevgilimden daha çok mesaj atıyor valla 😁😁😁

Siirbaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
144
39
28
Cals blacklisti indir kur tüm mesajlardan kurtuk

bozkurt5353

....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,376
5,478
113
% işareti olan mesajları engelle derseniz spama düşüyor

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,542
6,605
113
Herkese iyi forumlar..

Bu yeni mi çıktı normal hattan hem aranma hem SMS geliyor numalar normal aramaya girmiyor mesajlara engel atılmıyor ilginç Bi durum günde 100lerce mesaj gelmeye başladı

Ekli dosyayı görüntüle 442535
Önceden mesajları engelleyebiliyorduk bu mesajları engelleyememe sebebimiz sanırım aslında numara gibi gözüken şeyin sıfır ile değil O harfi ile başlıyor oluşu. nasıl bazı firmalardan direkt isimle gelen mesajları sadece silebiliyoruz adamlar bunu da böyle çözmüş gibi duruyor. Hepsine ana bacı sövesim var gecenin 04.55 inde mesaj atıp uyandırdı