Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti erantgil / Gelirse Şans Parası

Kupon Miktarı
50
Kupon Oranı
12.362

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,403
150,563
113
@erantgil dost bayern maçına x2 oynamışsın güzel seçim bende ara da kaldım 2.5 üst mü oynasam bayern yener mi oynasam diye.. bayern yeneceğini düşünüyorum ama çok eksik var birde garantiledi bayern onun için favori madrid gözüküyor.. ama nedense bayern yeneceğini düşünüyorum.. seninn bu maç hakkında görüşün nedir dost

Poyrazz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,879
1,368
113
@erantgil dost bayern maçına x2 oynamışsın güzel seçim bende ara da kaldım 2.5 üst mü oynasam bayern yener mi oynasam diye.. bayern yeneceğini düşünüyorum ama çok eksik var birde garantiledi bayern onun için favori madrid gözüküyor.. ama nedense bayern yeneceğini düşünüyorum.. seninn bu maç hakkında görüşün nedir dost
Üst olması için Bayern in 1 gol atmasi lazım en az.atletico 3 gol atamaz.bayern 1 gol atarsa da Bayern yenilmez bence.x2 mantıklı.tabi yedek cikmazsa maça.ama galibiyet parası şampiyonlar Ligi'nde iyi.O yüzden kazanmak isteyecektir Bayern.Kadroya göre oranı düşer Bayern in

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,460
26,463
113
Valla dostum dediğin gibi garantiledi ama koskoca Bayern yenilmez diye düşünüyorum
aslında ms0 tercihim di bı arkadaşım çok Bayern dedi çifte yazdm 🙂

erantgil

フェネルバフチェ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,460
26,463
113
Sağolun dostlar 👍

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Ms 1-1 😝
Bol şans @erantgil