Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Erkan Isimli Arkadasimizi Kaybettik !!!

bookie

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,621
300
83
Kumar yüzünden değildir bu borç inşallah ama olma ihtimali de yüksek. Allah taksiratını affetsin mekanı cennet olsun.

dgknsar18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,187
1,298
113
50 lirası 100 lirası yok bu işin insan canina kıymak o vicdan azabı adamı bitirir ALLAH rahmet eylesin

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,733
13,029
113
Forumlarda Danger38,Tipster06,Gecekondu06 nickleriyle tanidigimiz Erkan isimli dostumuzu malesef kötü bir olay sonucunda kaybettik.Hakki gecen varsa helal etsin hepimizin basi sagolsun !!!

https://www.cnnturk.com/turkiye/ankarada-bir-kisi-borc-yuzunden-arkadasini-bicakla-oldurdu
Allah rahmet eylesin muhabbetim olan bir arkadaştı . Yalniz danger38 dahil değil tipster ve gecekondu kullanıcı adlarıyla forumlardaydı. Muhabbeti ıyi olan bir arkadaştı. Şoktayım

34567

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
164
21
18
Mekani cennet olsun .cok gencmis allah anasina babasina sabir versin

Dogilitas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,409
727
113
Allah rahmet eylesin muhabbetim olan bir arkadaştı . Yalniz danger38 dahil değil tipster ve gecekondu kullanıcı adlarıyla forumlardaydı. Muhabbeti ıyi olan bir arkadaştı. Şoktayım
baska bir forumda oyle nicki vardi.Mesela bnde tipster06 nickini bilmiyodum danger38 ve gecekondu nicknden tanidim belki burdaki arkadaslarn bazilarida oyle taniyordr diye yazdm

joebass

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
843
234
43
Gecekondu olarak biliyordum çok üzüldüm

Larksan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,052
238
63
Ne günlerr kaldık 50lira için insan öldürülüyor allah mekanını cennet etsin

drogheda34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
661
9
18
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun

ado1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,770
374
83
Allah rahmet eylesin .Üzücü bir olay Ailesine Allah sabırlar versin

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Yazık olmuş beee çız etti içimden bişeyler sevdiklerine sabır.