Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Etorobet 50 TL Deneme Bonusu

Csknshn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
361
189
43
Her alan da geçerli 50 TL spin satın alımı serbest yatırım şartsız deneme bonusu ile maksimum çekim limiti 5000 TL herkese bol şans

musifer

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
50
16
8

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Canlı destek hata veriyor sitede deneme bonusu yazmıyor

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Seri no elinle kapat gönder Orayı da isterse küfürü bas kapat

gokhanduran1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
424
209
43
Her alan da geçerli 50 TL spin satın alımı serbest yatırım şartsız deneme bonusu ile maksimum çekim limiti 5000 TL herkese bol şans
tesekkurler kimlik istiyor bilginiz olsun

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Dostum sen de bir sorun var burda manipüle etmek için mi duruyorsun anlamış değilim her paylaşıma olumsuz tepki veriyorsun
Gerçeği konuşuyorum o sırada canlı destek yoktu, manıpue etmek demek itiraz etmek Herşey olmaz çekmek olumsuz konuşmak demek TCK da Sanırım. Doğruyu konuşuyorum yoktu var mı deseydım ?

Csknshn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
361
189
43
Gerçeği konuşuyorum o sırada canlı destek yoktu, manıpue etmek demek itiraz etmek Herşey olmaz çekmek olumsuz konuşmak demek TCK da Sanırım. Doğruyu konuşuyorum yoktu var mı deseydım ?
Ekran görüntüsü ile gel o zaman insanları boşu boşuna ekran görüntüsü olmadan yanıltma bak kaç kişi ekran resmi atmış elinde delil ve kanıtın varsa öyle ispatla

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Ekran görüntüsü ile gel o zaman insanları boşu boşuna ekran görüntüsü olmadan yanıltma bak kaç kişi ekran resmi atmış elinde delil ve kanıtın varsa öyle ispatla
Primle mi Yoksa maaşları çalışıyorsun kanka ?

Csknshn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
361
189
43
Diğer paylaşımda da aynısını yaptin ben deneme bonusu diyorum sen deneme bonusu değil yatırım bonusu diyorsun yıllardır oynamış olduğum siteyi ben den iyi mi biliyorsun kaç tane site sana ilk yatirim bonusu verdikden sonra spin satın alımı cevrime dahil diyor ben o site den deneme bonusu ile 5000 TL çektim sana da bunu paylaşımlarımla ispatladim elinde ispat varsa öyle konuş burda çürük site paylaşacak insanlar değiliz biz hepimiz aynı yolun yolcusuyuz

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Diğer paylaşımda da aynısını yaptin ben deneme bonusu diyorum sen deneme bonusu değil yatırım bonusu diyorsun yıllardır oynamış olduğum siteyi ben den iyi mi biliyorsun kaç tane site sana ilk yatirim bonusu verdikden sonra spin satın alımı cevrime dahil diyor ben o site den deneme bonusu ile 5000 TL çektim sana da bunu paylaşımlarımla ispatladim elinde ispat varsa öyle konuş burda çürük site paylaşacak insanlar değiliz biz hepimiz aynı yolun yolcusuyuz
Birşey demek kral sakin ol,

Akinkazim

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,443
1,703
113
Sakinim ben dostum ama tek bana değil burda o deneme bonusuna ihtiyacı olan insanlara da ayıp ediyorsun lütfen elinde kanıt ile yorum yap iyi günler
Hacı be Bi konulara dal da bak bakalım kaç tane konum var kaç promosyon kod vermişim ? Kaç kişi teşekkür etmiş ? Bilader olanı söyledim ben Neyse onu konuşurum. Huyum böyle, doğruya yanlış demem varsa var derim Yoksa yoktur. Dememe dediğin yer içinde yatırımlı 3x bonus şartı koşuyor. Kanıt İçin promosyon sayfasını okumak yetiyor. Ben ayrıca kanıtsız birşeyler paylaşmıyorum.