Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Evleniyorum

Ondo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
675
323
63
Dostum düğününde benden sana supriz kupon hediye gelirse kupon kendine cekersn paranı

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,201
2,303
113
Sonunda golü yedin hee wakamayaşiiii 👊🏼🤩

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,610
1,777
113
Evlenme kanki dost hayati yaşa ilerde sorun olcak bu devirde evlilik akıl işi degil bende oyle yapiyorum ayni evde kalioz bazen kendi evinde jalior gerek yok evlik tantanisa şapa oturursun . Gerci anlarsin kendine sana ne kadar deselerde vız gelcek sobayi ellemeden sıcak oldunu anlayamazsim bi elle bakalim jxnxhd

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Evlenme kanki dost hayati yaşa ilerde sorun olcak bu devirde evlilik akıl işi degil bende oyle yapiyorum ayni evde kalioz bazen kendi evinde jalior gerek yok evlik tantanisa şapa oturursun . Gerci anlarsin kendine sana ne kadar deselerde vız gelcek sobayi ellemeden sıcak oldunu anlayamazsim bi elle bakalim jxnxhd
Be alaka be kardeşim 2 tarafta adam olursa neden geçinemesin dost hayatı nedir sacma sapan işler yaş geldiyse evleneceksin imkanlar müsaitse

guns n roses

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,610
1,777
113
Be alaka be kardeşim 2 tarafta adam olursa neden geçinemesin dost hayatı nedir sacma sapan işler yaş geldiyse evleneceksin imkanlar müsaitse
Benim yaş 32 imkanlarda var ama gerek yok kumarbazim alkol icerim ne gerek var coluk cogua karismaya demi bencil olmamak lazim kumar oynayan adam zatrn evlenmesin blader

guns n roses

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,610
1,777
113
evlilik iyidirde çocuğa bende karşıyım
Aga guzel tabide derin dusununce sakat kumar var alkol var boyle bir adamla evlenen kadina yazik tmm yakisikli adamim arabam evimde var ama bencil asla olamam hersey para tip degil ilerde yaslanicam tip gecici belki cirkin olucam ama huy kalicidir huylarimdan kurtulur adam gibi adam olursam evlenirim yoksa bencillik asla asla yapmam

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Benim yaş 32 imkanlarda var ama gerek yok kumarbazim alkol icerim ne gerek var coluk cogua karismaya demi bencil olmamak lazim kumar oynayan adam zatrn evlenmesin blader
Herkesin kendi hayatı dost ama doğru olan evlenıp sabretmektir
Bırakılır sadece biz bırakmak istemiyoruz

guns n roses

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,610
1,777
113
Herkesin kendi hayatı dost ama doğru olan evlenıp sabretmektir
Bırakılır sadece biz bırakmak istemiyoruz
Aga bilmiom ya baskasinin hayatini kirletemem ya duzelirse diye gerek yok bide ah alıp daha çok gunaha girip tepe taklak olamam

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Aga bilmiom ya baskasinin hayatini kirletemem ya duzelirse diye gerek yok bide ah alıp daha çok gunaha girip tepe taklak olamam
Suan da kirletiyorsun karşına alıp dedin mi ben evlenmıcem gittiği yere kadar böyle diye
Oda kabul mü etti kabul ettiyse bence aradığı sen değilsin benim düşüncem yanlış anlama
Kadınlar 22-23 yaşlarından sonra evlenmek için hazır kıta bekliyor çoğu
Evlenmek istemeyenlerde nadir de olsa var ama nereye kadar gidecek o düşünce

guns n roses

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,610
1,777
113
Suan da kirletiyorsun karşına alıp dedin mi ben evlenmıcem gittiği yere kadar böyle diye
Oda kabul mü etti kabul ettiyse bence aradığı sen değilsin benim düşüncem yanlış anlama
Kadınlar 22-23 yaşlarından sonra evlenmek için hazır kıta bekliyor çoğu
Evlenmek istemeyenlerde nadir de olsa var ama nereye kadar gidecek o düşünce
Evet bilior aga fransiz o takilmaz oyle şeylere türk degil😂 gelenek örf anane yok birbirimizi seviyoruz sadece sonunu düşünmeden

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Evet bilior aga fransiz o takilmaz oyle şeylere türk degil😂 genel örf anane yok birbirimizi seviyoruz sadece sonunu düşünmeden
Yabancı desene dost ne bizi konuşturuyon bi saattir 😁 kültür farklı onlarda öyle sıkıntılar yok ama yine de bu doğru değil şuan yaş 32 diyorsun
Evlenıp çocuk yapacaksın bu iş 30 lards olmayacak her zaman
50 lere gelince pişman olursun