Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Fasttoken (FTN)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113
siteler buhara ağını açsın artık

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Pi hakkında bilgisi olan varmı ? 4-5 ay kadar önce bir sitede kazıma işlemine başladım şu anda 13 pi var hesabımda fiyatına baktım 6000 küsür civarında Türk lirası olarak bilgisi olan yazabilir mi

Spyzera

🏅 🏅 🏅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,020
2,027
113
Sence Türklerin elinde mi bu :D
Evet. Proje yok bir şey yok bomboş bir coin.

Hacimlerden bile belli ne olduğu o da kumar için işlem yapanlar.

bu xtfn ftn dönüşme muhabbeti olursa bu coin zarar görmemesi için onun da fiyatının aynı olacağını sanmıyorum ki olursa coin büyük zarar görür bunu yapmaları çok saçma geliyor bana

Son düzenleme:

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,447
4,001
113
Pi hakkında bilgisi olan varmı ? 4-5 ay kadar önce bir sitede kazıma işlemine başladım şu anda 13 pi var hesabımda fiyatına baktım 6000 küsür civarında Türk lirası olarak bilgisi olan yazabilir mi
Bugün ki fiyatı 480 lira civarında görünüyor 1 pi

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,792
9,922
113

bu xtfn ftn dönüşme muhabbeti olursa bu coin zarar görmemesi için onun da fiyatının aynı olacağını sanmıyorum ki olursa coin büyük zarar görür bunu yapmaları çok saçma geliyor bana
Dost ne Türkleri elinde xftnin yüzde ikisini Türkler oluşturuyor gerisi ruslarda bakma bizim betciolarda yurtdışında da aktif kullanılıyor :D
Sen ben siteden 10 ftn çekip kasa yaparken yabancılar minimum 10 ftnden oynuyorlar
Bakma biz vbet Türkiye'de oynuyoruz ama vbetin 3/4 tane sitesi ni biliyorum

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,005
113
Bakalım ya geçen aylarda vbetden iki kere sağlam vurdum kumarda yemeden alabildiğini aldım gerisini yine skora verdiydim şuan yine culsuzum :D
Bu illet bole bisey dost bugun zenginsin yarin fakir 😀 yine iyi degerlendirmissin temmuza kadar guzel yukselirse araba al 😀

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,792
9,922
113
Bu illet bole bisey dost bugun zenginsin yarin fakir 😀 yine iyi degerlendirmissin temmuza kadar guzel yukselirse araba al 😀
Şöyle diyim ben kumar bagim kişiyim milyon vursam geri skora veririm ama kendimi bu aralar şartlarım milyon vurursan hemen bı ev alicam
Bu xftnlerden bişi çıkmasa bile ben yine arada 40/50 k vurduğunda alicam azar azar
Nereye baksan 50 k para yatırdım
Geçen ay bı 70 bide 90 k vebetden almisdim xftn alınca hepsini kaybetmemiş oluyorum
Yani bu xftnlerden 1 kuruş kazanamazsam bile üzülmem zaten kaybedecekdim

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,005
113
Şöyle diyim ben kumar bagim kişiyim milyon vursam geri skora veririm ama kendimi bu aralar şartlarım milyon vurursan hemen bı ev alicam
Bu xftnlerden bişi çıkmasa bile ben yine arada 40/50 k vurduğunda alicam azar azar
Nereye baksan 50 k para yatırdım
Geçen ay bı 70 bide 90 k vebetden almisdim xftn alınca hepsini kaybetmemiş oluyorum
Yani bu xftnlerden 1 kuruş kazanamazsam bile üzülmem zaten kaybedecekdim
Ins alirsin dost. Bu kadar yukseldi diye bi dumen cevirmezler ins dedikleri gibi bire bir ftn donusur acilcagi gece uyuma hemen sat dusmeden 😀

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,792
9,922
113
Ins alirsin dost. Bu kadar yukseldi diye bi dumen cevirmezler ins dedikleri gibi bire bir ftn donusur acilcagi gece uyuma hemen sat dusmeden 😀
Fastex hesap kitliuormus diye duydum bakalım hayırlısı 3/4 kişiye denk geldim

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,005
113
Fastex hesap kitliuormus diye duydum bakalım hayırlısı 3/4 kişiye denk geldim
Eger ole bisey varsa buyuk sıkıntı kafani karistirmis olmayayim ama bi kismini belli fiyatdan nakitemi cevirsen acaba kilit acilmadan ayni sey insanin basina gelse kafayi yer

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,792
9,922
113
Eger ole bisey varsa buyuk sıkıntı kafani karistirmis olmayayim ama bi kismini belli fiyatdan nakitemi cevirsen acaba kilit acilmadan ayni sey insanin basina gelse kafayi yer
Şuan güvenilir alıcı bulmak zor
Bir kişi vardı arada ona satmisdim sonra parayı bulunca bende topladım reklam falan verdim hatta telegramdan
Ama o sattığım kişinin hesabı kirlenmiş
Bende tirmiyor degilim

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,005
113
Şuan güvenilir alıcı bulmak zor
Bir kişi vardı arada ona satmisdim sonra parayı bulunca bende topladım reklam falan verdim hatta telegramdan
Ama o sattığım kişinin hesabı kirlenmiş
Bende tirmiyor degilim
Hayirlisi dost ins sorunsuz ftn degerinde nakite cevirirsin temmuzda

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,792
9,922
113
Hayirlisi dost ins sorunsuz ftn degerinde nakite cevirirsin temmuzda
Bakalim ya çoksa takilmiyorum ama değişim olmazsa tabi biraz koyacak sonucda umut bağladık
Bide keşke temmuzda acilmayip yıl sonuna kadar sürse
Bozdumu bı gayremulk parası olmazsa yerim ben onu

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,900
1,138
113

birader xftn dediğin ftn nin başka formu farklı fiyat olma ihtimali yok bilmediğiniz konularda atıp tutmayın nolur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...