Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Fasttoken (FTN)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,792
9,922
113
birader xftn dediğin ftn nin başka formu farklı fiyat olma ihtimali yok bilmediğiniz konularda atıp tutmayın nolur
Bana canlı destegin dediği su ftn ile xftn aynı şey sadece bedava dağıtılan xftn diyorlar ve kitli kalıcak 23 temmuzda otomatik ftnye dönecek deniyor
Ne olur ne gider bilemicem

Spyzera

🏅 🏅 🏅
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,020
2,027
113
birader xftn dediğin ftn nin başka formu farklı fiyat olma ihtimali yok bilmediğiniz konularda atıp tutmayın nolur
Ya hocam sen ne biliyorsun da bana bilmiyor diyorsun. Arkadaş üzülmesin diye bir şey demiyorum bu arkadaş elindekileri 3 lira ile satarsa ben daha foruma girmem

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,418
583
113
Roket gibi fırlıyor millete 5 10 liradan satıyorsunuz bekletin abi şu ftnleri ekmek lan ekmek

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,418
583
113
Normal ftnlerinizi de satmayın 3 5 kuruşa farklı bir kripto birimine çevirip başka borsalara atıp çekin

maynatay1860

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,563
925
113
E bunun satışı nasıl oluyor kilitli degilmi başkasına satisi

Anlcelik61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
223
85
28
Arkadaşlar fast token hesabımda 4 dolar var bunu bir yere aktarma veya yatırma şansım varmı ?

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,588
6,632
113
temmuza kadar mı ohoo. 300xftn var napim temmuza kadar bekleyip. ağa almak istiyor musun hala nedir durumun @Cubiter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...