Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Faturama Ek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erdinc3434

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,961
912
113
Selamun aleyküm arkadaşlar fatura üstüne bişey satıl alıp bozdurma gibi bişey yapiyolar tam ifade edemedim ama anlayan arkadaşlar vardır var mı güvendiğiniz birisi arkadaşlar

ZuccaciyeciMehmet

Dükkan gitti
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
139
169
43
Selamun aleyküm arkadaşlar fatura üstüne bişey satıl alıp bozdurma gibi bişey yapiyolar tam ifade edemedim ama anlayan arkadaşlar vardır var mı güvendiğiniz birisi arkadaşlar
Mobil odemeyi demeye calisiyorsun herhalde kardesim. Hic bulasma cok kisinin cani yandi

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Betparkta ios mobil ödeme var her ay 500 fatura oduyorum 🤣

Uaydin07

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,319
304
83
mobil ödeme bozum wmaracı tek yapmanı öneririm başka yerde dolandırılırsın

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,870
3,090
113
Ben yapmıştım dost, istanbulkart dolumu yapıyorsun mobilden limitin ne kadarsa öğren forumdan birinin tanıdığı yapıyordu aktif mi bilemem hemen hemen yarı yarıya belki biraz zorlarsan fazla alırsın

sonerdinho53

SON DURAK İNTİHAR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,924
1,293
113
Dm bakarsan yardımcı olurum

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,774
10,381
113
Ttnet varsa internet faturasi ustunden 250tl 12 taksitle faizsiz faturana yansıyor 150 tl nakit aliyorsun tanidigim var güvenilir 250 yi sen 12 taksitle internet faturasindan oduyon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...