Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Faulbet 25 TL Deneme Bonusu ( Yatırımlı )

Serkanka

the Real Slimshady
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,193
558
113
Aman bilgilerinizi doğru girin, ben doğum yılımı 1 sene yanlış girmişim diye vermediler, kimlik bile gönderdim, ama bence doğru girmiştim ya, vermemek için kendileri oynadı

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,552
19,151
113
Bu site bı ara çok sağlamdı 50-60 k ödeme yaptığını biliyorum battilarmi onu bilmiyom uzun zamandır gözükmüyor

birSpino

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
598
191
43
Bonus talebi verecem deneme bonusu goremedim canlı destek pek canlı deil

Screenshot_2022-11-20-06-45-47-370_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2022-11-20-06-48-56-317_com.android.chrome.jpg

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,715
9,890
113
Canlı desteğin ne dediği belli değil dün üye olduk sabah 8 de talep vericem şimdide 10 da verin diyor
Ayrıca yine dün 100 yatırıp 250 çekilecek ve ana paranız içerde kalıp onla devam edebilirsiniz dediler ama şimdide anapara dahil 250 diyorlar

karate61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
144
56
28
Site dolandirici dusn 150 yaltim 100 yatirdim anapara cevrimi yok dediler sonra istediler yemin ederim bana 900 liralik slot cevrimi yaprirdilar hala 100 anapara cevrimi bitmedi kaybedne kadar cevrim istediler yaptim diom bidaha yapmadan cekemessiniz diolar baya dolandirici site

erapoinee

★ 𝓔𝓋𝓇𝒾𝓂 𝒢.★
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
679
529
93
Şimdi ben yatırım da yaptım siteye bı sorunla karşılaşmadım. Söyle bir durum var arkadaşlar deneme bonusu olarak yayınlanınca haliyle çok fazla talep oluyor siteler de ister istemez geri çekiyorlar kendilerini. Bakin siteyi korumuyorm asla yapmam bunu ama çoğu kişi sıkıntı yasamadi günler geçti üstünden şuan bende bişey diyemiyorum o yüzden.

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,715
9,890
113
Şimdi ben yatırım da yaptım siteye bı sorunla karşılaşmadım. Söyle bir durum var arkadaşlar deneme bonusu olarak yayınlanınca haliyle çok fazla talep oluyor siteler de ister istemez geri çekiyorlar kendilerini. Bakin siteyi korumuyorm asla yapmam bunu ama çoğu kişi sıkıntı yasamadi günler geçti üstünden şuan bende bişey diyemiyorum o yüzden.
Senn anaparayi sildiler mi