Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Favori Futbolcunuz ?

mccLaren

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
912
640
93
Arkadaslar izlemekten keyif aldıgınız favori futbolcunuz nedir ve neden ?

Böyle bir muhabbetimizde olsun istedim benim şahsen İzlediklerim arasında en keyif veren de en iyisi olarak gördüğümde Lionel Messi sebebiyse kapalı oyunu açar ummadık anda attıgı araya topları heycan verici hokkabaz calımları bu yüzden Messi .

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,207
44,336
113

Böyle bir muhabbetimizde olsun istedim benim şahsen İzlediklerim arasında en keyif veren de en iyisi olarak gördüğümde Lionel Messi sebebiyse kapalı oyunu açar ummadık anda attıgı araya topları heycan verici hokkabaz calımları bu yüzden Messi .
download.jpg

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Kişilik,insanlık,adamlık,karakter bakımından kesinlikle C.Ronaldo dost.Adam saha içinde ne kadar iyiyse saha dışındada bi o kadar iyi.O konumda olupta o kadar insancıl ve alçakgönüllü bir sporcu zor yetişir

Wembley

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
153
76
28

Messiydi demeniz gerekiyor galiba . Onumuzdeki sene tarih olacak muhtemelen Barcelonanin talihsizligi Ronaldinho'yu gonderdiklerinde Messi vardi ancak simdi Messinin yerini tutacak oyunculari yok gibi gorunuyor.Boyle dusunurkende aklima Manunun Beckhami gonderdiginde Ronaldo'nun Beckhamin yerini dolduramayacagi gorusunu savunan daha fazlaydi ama Ronaldo Beckhami unutturdu bile ayni sekilde Messi de Ronaldinhoyu unutturmustu. Bakalim Messiyi kim unutturacak .
Brezilyali Ronaldoyu unutan Maradonayi unutan Baggioyu Raulu Zidani bizler Messiyide unuturuz.Ancak Messiyi unutturacak bir oyuncu henüz doğmamis olabilir :)

mccLaren

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
912
640
93
Messiydi demeniz gerekiyor galiba . Onumuzdeki sene tarih olacak muhtemelen Barcelonanin talihsizligi Ronaldinho'yu gonderdiklerinde Messi vardi ancak simdi Messinin yerini tutacak oyunculari yok gibi gorunuyor.Boyle dusunurkende aklima Manunun Beckhami gonderdiginde Ronaldo'nun Beckhamin yerini dolduramayacagi gorusunu savunan daha fazlaydi ama Ronaldo Beckhami unutturdu bile ayni sekilde Messi de Ronaldinhoyu unutturmustu. Bakalim Messiyi kim unutturacak .
Brezilyali Ronaldoyu unutan Maradonayi unutan Baggioyu Raulu Zidani bizler Messiyide unuturuz.Ancak Messiyi unutturacak bir oyuncu henüz doğmamis olabilir :)
Katılıyırum dost ama neymar mbappe ikilisine ek bruno fernandes aynı takımda olursa iş yapar

Mirliva

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,767
1,861
113
Şimdiki zaman Cristiano Ronaldo derim fakat,
frikikcileri ayrı bir seviyorum Ronaldinho çok iyi ama,
Juninho en efsolardan Lyon'u 7 kez üst üste şampi yapmıştır.

cahit202020

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
127
70
28
Fenomen Ronaldo'yu unutmak kolay mı ya :) Onda ki o vuruş hiç bir zaman aklımdan çıkmaz .
2002 de yaktı bizi :)
Zidane bir efsane .
Ama Portekizli Ronaldo bambaşka .
Messi bir yıldız iyi bir oyuncu tabi tek şanssızlığı Ronaldo ile aynı çağda olmasıydı bence :)

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Gelmiş geçmiş en yetenekli futbolcu Ronaldinho dur şuan bana göre en iyisi ronoldodur messsi diyenede saygım vardır

Xxmannn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
5,153
2,210
113
Sizin yaşınız ufak pek hatırlamazsınız:)
Sabri sarıoğlu vardi bi aralar. Ne topçuydu be.
:D