Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Favorislot 25 Sweet Bonanza Freespin veya 25 TL Nakit Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Apo13500

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
154
310
63
Bu promosyondan 25 TL nakit veya Sweet Bonanza oyununda geçerli 25 adet freespin olarak faydalanabilirsiniz. Freespinlerden elde edilen kazancı veya nakit bonusu dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Deneme bonusundan elde edilebilecek maksimum kazanç 100 TL'dir. 100 TL ve üzeri yapılan kazanç durumunda kalan miktar sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecektir. Deneme bonusu kazancınızı kendi adınıza olan banka hesabınıza çekebilirsiniz. Bu promosyondan her kullanıcı sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. Favori Slot bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkını saklı tutar.

favorislot103.com

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,566
3,065
113
İp diyor kimseye vermiyor müşteri topluyorlar

mamican66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
894
322
63
Ben üye bile olamadım server eror diyor

Hk532

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,149
481
83
birkaç aydir oynuyorum. sikintisiz kisa zamanda odeme yapiyorlar. Ama gun gectikce yatirim ve kayip bomuslari kısıtlar. Muhtelemen son vurgunu yapip kacacaklar.

Aybjk0606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
917
330
63
Herkese ip diyorlar dolandırıcılar ss aldım fotoğraf yükleyemedim boşuna üye olmayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...