Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Fazla Para Atıp Karakoldan Çağırdılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahahahahxf

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
270
90
28
2-3 gün önce sitenin birinden 700 çektim havaleyle çek dediler havaleyle çektim. önce 700 ödendi sonra aynı gönderici hesabından 2700 daha yollandı

örnek: ahmet yılmaz 700 yolladı sitenin miktarını. ahmet yılmaz sonradan yanlışlıkla 2700 daha attı

az önce karakoldan aradılar birisinin parasını almışsınız yarın ifadeye gelin diyorlar site fazla yolladıgı para için emniyete gidip paramı aldı diyip şikayette bulunmuş hangi site oldugunu yazmıyım site temsilcisine yazdım inşallaj geri aldırırlar şikayeti. bari adam yaralamadan hırsızlıktan başka bişeyden başımıza iş gelsin bunedir saçmalığa bak
Hangi site söylede girmeyek

hkngkce45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
988
635
93
Aynen aga parayı yeme topla geri ben bilmiyorum tanımıyorum kendi kendine biri para yolladı de

Erman19931

Cukkalar Seksin Bu Alemde Teksin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
853
331
63
polisler karsi tarafi aricak illaki .aradiklari kisi diyormus abi fazladan idda parasi attik adama .d

Erman19931

Cukkalar Seksin Bu Alemde Teksin
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
853
331
63
ben 50 sene hapis yatacam ömerbaba denen ebeveynı bellı olmayan biri dışarda hergün kızlarla alem yapıcak diye saatlerdir hüngür hüngür ağlıyorum
hangi karakola gelecegim deseydin bi keske. bu siteden biri seni arayip ifade ayagina parayi geri atar bu belki demistir

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,670
2,361
113
2-3 gün önce sitenin birinden 700 çektim havaleyle çek dediler havaleyle çektim. önce 700 ödendi sonra aynı gönderici hesabından 2700 daha yollandı

örnek: ahmet yılmaz 700 yolladı sitenin miktarını. ahmet yılmaz sonradan yanlışlıkla 2700 daha attı

az önce karakoldan aradılar birisinin parasını almışsınız yarın ifadeye gelin diyorlar site fazla yolladıgı para için emniyete gidip paramı aldı diyip şikayette bulunmuş hangi site oldugunu yazmıyım site temsilcisine yazdım inşallaj geri aldırırlar şikayeti. bari adam yaralamadan hırsızlıktan başka bişeyden başımıza iş gelsin bunedir saçmalığa bak
Geçmiş olsuj

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,199
1,482
113

@efeberkk arayan numarayı yaz kanka hangi karakol sahte polis bak sahte avukatlar gibi

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,315
2,883
113
Evine baskın yapamazlar dost zaten arayan numara polis bile değildir onlar bakmıyorlar gidin dava açın diyorlar yani başına bir sıkıntı gelmez gitmene gerek yok

Ahahahahxf

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
270
90
28
Yazmaz kanka bu no filan Cok çakal
Forumda belki yardım eden olur diye yemliyor destek parası istiyor bunun gibi birisi daha açtıydı böyle konu amac mağdur garip görünüp para koparacak milletden
2700₺ icin hic bir site saha hesabını patlatmaz bende simdi ayıktım konuyu

maltepe

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,199
1,482
113
Yazmaz kanka bu no filan Cok çakal
Forumda belki yardım eden olur diye yemliyor destek parası istiyor bunun gibi birisi daha açtıydı böyle konu amac mağdur garip görünüp para koparacak milletden
Hersey olabilir aynen haklısın 2700 için site polisemi gitcek ne cesaret ya

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,770
1,962
113
Eskiden elmabet vardır . Çok eskiler bilir bu siteyi değişik bı alt yapısı vardı. 200 TL çekim yaptim paparadan. 20 bin gondermislerdi . 2017 senesi idi 3100 alıyordum o zaman maaş olarakta . Para çok değerliydi o seneler

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,670
2,361
113

Kanka seni çağıran memura karakolda ayni boyle de bunun yuzundemi cagirdiniz de bu attığım.videonun aynısını de

zamanzaman19

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,716
2,017
113
Site değildir şikayet eden parayı yollayan eleman şikayet etmiştir kayıp yasadiysa yada site yatırdığı paranın üzerine yattiysa eleman sinirle şikayet etmiş olabilir bilenler bilir betticket vardı zamanında asgarî ücret 370 lirayken bana iki defa 10 dk arayla 5000+5000 para yollamislardi iade edin yasal süreç başlar falan demişlerdi başlasın dedim iade etmedim hiçbir şey olmamıştı

yelkovan982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,406
408
83
Az önce postaneden arıyoruz evrakınız var diye aradı bi kadın . Ablacım param yok dolandıramazsn beni dedim . Tamam dedi kapattı .😂😂😂😂😂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...