Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Fenerbahçe - Galatasaray Derbisini Kim Kazanır?

Fenerbahçe - Galatasaray Derbisini Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    69

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
aynı fotoğrafta ki gibi kardeşce olur 1 1 biter puanları bölüşürler

Serko9090

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
861
85
28
Fenerbahçe 2-0 Galatasaray
Oynanan Oyun Ortada İki Takımında

mahoaga

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,432
1,627
113
Fenerbahçe son haftalarda oynadığı oyunu genele yaysa zaten şampiyon olurdu 2-0 fener alır

Marley15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,743
13,033
113
Fenerbahçe 2-0 Galatasaray
Oynanan Oyun Ortada İki Takımında
İlk yarıdaki maçta da oynanan oyunlar belliydi . O zaman FB liler de diyordu bu takım fark yer diye . Şimdi ben de GS li olarak görünürde en az 2 fark yeriz diyorum ama derbi bu . Her şey olur . İyi olan kazansın .

Erkan4235

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
7,050
5,618
113
Şu şartlarda normalde Fb kazanır bi Fbli olarak soyluyom ama derbi maçı bu belli olmaz derbinin favorisi olmaz gs bu sezon kötü ama Avrupa maçlarında gayet iyi oynadı Gönlümüz Fbden yana tabikide

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,828
629
113
Beyler torrent taktigiyle ismail kartali avlar gibi..ama olasi bi gs galibiyeti ali kocunda ismail kartalin sonu olur.

Valenciennes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
23,882
24,009
113
Galatasarayın kaybedecek bişeyi kalmadı :D fener düşünsün hazır konyada kaybetmişken

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Galatasaraylıyım zor maç valla GS'de Kerem Oynayacakmış. Bu maçta FB nin kadrosu üç aşağı beş yukarı belli ama GS de nasıl bir kadro, 11 sürecek sahaya Torrent bilmiyorum. İçimden 1-1 2-2 gibi de bir skor geçiyor ya bakalım ne olacak.
Ben çok sert kıran kırana bir derbi bekliyorum bol bol sarı kart çıkar hatta kırmızı kart bile bekliyorum.

Sarı kart bahsi oynayın benden demesi. Korner filan da çok olur. :)

yagolcuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,160
563
113
kadıköy cimbomumun yuvası oldu artık fener kadar kupa kaldırdık kadıköyde yine aynısı olur