Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Fenerbahçe - Galatasaray Derbisini Kim Kazanır?

Fenerbahçe - Galatasaray Derbisini Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Yorum yapcaktim vazgeçtim, guzelce yorum yapabilirsiniz beyler , işi boka taşımayın

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Dimitricim 23 şampiyonlukla 4 yıldızımız armamızda ligin kralı belli istediğinle avunmaya çalış 😆
Konu şampiyonluk degil konu derbiler psikolojik ustunluk diyorsun 2 mac kazaninca ondan bahsediyoruz, 20 sene agladiniz bu kadar üstünlük demedik bu ne cingenelik

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Bunlar hep bir zaten koçtaş kardeşliği köyferensda averaj takımının bunlara yatmasından belli zaten sıkıntı yok gerekeni yaparız ikisinede 🤣
Yav dostum senden nefret etmeye basladim harbiden nasil adamsin sen aw

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Bunlar hep bir zaten koçtaş kardeşliği köyferensda averaj takımının bunlara yatmasından belli zaten sıkıntı yok gerekeni yaparız ikisinede 🤣
Ulan her yorumun tahrik edici adam akilli guzel yorumlar yap ölurmusun

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Derbinin dışında kişisel olarak İcardiye moral lazım şampiyonlar ligi performansı pek hoşuma gitmedi şunu farkettim icardi hype’lanmadan oyuna dahil olamıyor bu maç çok önemli onun için gol ya da goller atmasını çok istiyorum

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Umarım hakemin konuşulmadığı bi derbi olur benim skor tahminim 2-2

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Yav arkadaş Anlamak zor ,Gel sakalaş illa herşeyi tartışma boyutunami taşıcaksin, her fb bjk konularinda varsın @cyber5757 her hafta banlaniyon

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,139
43,653
113
Fenerin kadroda en çekindiğim oyunculardan biri olan Fred yok diğer bi tehlike Syszmanski , umarım kötü bi maç geçirir orta sahada İsmail oynarsa banko 1-2 hata yapacağını düşünüyoeum

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Neyse son yorumu yapayim Fener zayif rakibine acımaz 3 atar yollariz 😎

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...